Publicēts: 2020-12-01 08:36:52 CET
SAF Tehnika
Cita informācija, kas tiek atklāta saskaņā ar Biržas noteikumiem

Paziņojums par SAF Tehnika darbu Covid-19 pandēmijas laikā

Šis ir oficiāls paziņojums AS SAF Tehnika darbu Covid-19 pandēmijas laikā - pēc darbinieku kolektīvās testēšanas nav apstiprināti jauni COVID-19 infekcijas gadījumi.

Riga, 2020-12-01 08:36 CET --  

 

AS SAF Tehnika informē, ka pēc darbinieku kolektīvās testēšanas nav apstiprināti jauni COVID-19 infekcijas gadījumi.

Iepriekš jau tika ziņots, ka uzņēmuma ražotnē laboratoriski konstatēts viens Covid-19 saslimšanas gadījums. Visas tieši iesaistītās kontaktpersonas tika apzinātas, nekavējoties informētas un, saskaņā ar SPKC noteikumiem, nosūtītas mājas karantīnā, kur atradīsies vismaz līdz 6. decembrim.

Sabiedrības Valde pašlaik neprognozē būtiskas laika nobīdes produkcijas ražošanas ciklā, tomēr tās ir iespējamas. Uzņēmums sazināsies ar saviem klientiem, kuru pasūtījumu piegāžu laiki var tikt skarti.  

 

SAF Tehnika Valde

 

Par SAF Tehnika:

AS SAF Tehnika ir ISO sertificēts bezvadu datu pārraides iekārtu ražotājs. Uzņēmuma produkti tiek ražoti Latvijā, Eiropā un pārdoti vairāk nekā 130 pasaules valstīs. SAF Tehnika akcijas tiek kotētas Nasdaq Riga no 2004. gada. Uzņēmumam 100% pieder meitas uzņēmumi “SAF North America” un “SAF Services”. Abi iepriekšminētie uzņēmumi darbojas no Denveras, Kolorado štata ASV un apkalpo Ziemeļamerikas tirgu.

 

 

         Papildus informācija:
         Zane Jozepa
         Finanšu un Administratīvā direktore, valdes locekle
         +371 67 046 833
         zane.jozepa@saftehnika.com
         www.saftehnika.com