Publicēts: 2020-11-25 14:17:31 CET
Rīgas juvelierizstrādājumu rūpnīca
Iekšējā informācija

Par obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu

2020.gada 11.novembrī Finanšu un kapitāla tirgus komisija informēja par to, ka ir pieņēmusi lēmumu atļaut Sabiedrībai ar ierobežotu atbildību “NAMEJS1”, reģistrācijas Nr. 40003495045, izteikt akciju sabiedrības "Rīgas juvelierizstrādājumu rūpnīca" obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu, apstiprinot vienas akcijas sabiedrības "Rīgas juvelierizstrādājumu rūpnīca"  akcijas atpirkšanas cenu EUR 0,27 (divdesmit septiņi centi).

Paziņojums par obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu tika publicēts oficiālajā laikrakstā “Latvijas Vēstnesis” 2020.gada 19.novembrī.

Akciju sabiedrība "Rīgas juvelierizstrādājumu rūpnīca" valde ir izvērtējusi sabiedrības ar ierobežotu atbildību “NAMEJS 1” obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu un secinājusi, ka tas atbilst normatīvo aktu prasībām.

Ņemot vērā, to ka Piedāvātājam ir nodoms turpināt akciju sabiedrības "Rīgas juvelierizstrādājumu rūpnīca" veikto komercdarbību, valde uzskata, ka Piedāvājuma īstenošana nav saistīta ar komercdarbības principu maiņu un pamatnozares – juvelierizstrādājumu ražošanas, juvelierizstrādājumu vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības pārtraukšanu vai izbeigšanu.

Akciju sabiedrības darbinieki saglabās darba vietas saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem. Tātad nodarbinātība akciju sabiedrībā "Rīgas juvelierizstrādājumu rūpnīca"  netiks ietekmēta, kā arī netiks mainīta komercdarbības atrašanās vieta.

Pēc akcijas atpirkšanas piedāvājuma noslēgšanās sekos akciju izslēgšana no regulētā tirgus.

 

Valdes priekšsēdētājs

Vladimirs Cadovičs

 info@rigagold.lv
 67272790