Publicēts: 2020-11-25 13:44:33 CET
HansaMatrix
Padomes/valdes/revidentu izmaiņas

Izmaiņas HansaMatrix valdes sastāvā

Rīga, 2020-11-25 13:44 CET -- HansaMatrix padome ir pieņēmusi lēmumu veikt izmaiņas valdes sastavā. Papildus valdes priekšsēdētajam Ilmāram Osmanim un valdes loceklim, finanšu direktoram Mārim Macijevskim valdē no jauna ir iecelts uzņēmuma operacionālais vadītājs (COO) Jānis Sams. Izmaiņas stāsies spēkā pēc reģistrēšanas uzņēmumu reģistrā.

Jānis Sams ieņem HansaMatrix operacionālā vadītāja amatu kopš 2020. gada jūnija. Pirms pievienošanās HansaMatrix Jāņa Sama profesionālā darbība 12 gadus ir bijusi saistīta ar elektronikas ražošanu, ieņemot funkciju vadītāja amatu starptautiskos uzņēmumos. Papildus Jānis šobrīd darbojas Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācijas valdē. Viņš ieguvis Latvijas Tehniskās Universitātes Maģistra grādu visaptverošā kvalitātes vadībā, kā arī inženiera grādu ražošanas automatizācijā.

Jānim Samam šobrīd nepieder HansaMatrix akcijas.

 

Kontakti investoriem un medijiem:

Māris Macijevskis, CFA

Valdes loceklis, Finanšu direktors
Tālrunis: +371 6780 0002
E-pasts:
invest@hansamatrix.com

http://www.hansamatrix.com

Par HansaMatrix

HansaMatrix ir ātri augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un sniedz pilnu ražošanas pakalpojumu spektru, datu tīklu iekārtu, "ierīču" interneta (Internet of Things), industriālo sistēmu un citu  produktu izstrādes un ražošanas pakalpojumus augstas pievienotās vērtības tirgus segmentos. Papildus ražošanas pakalpojumu sniegšanai oriģinālo iekārtu ražotājiem (OEM), uzņēmums piedāvā oriģinālas izstrādes produktu ražošanas (ODM) biznesa modeli, gan start-up, gan arī esošiem uzņēmumiem, kam nepieciešams produktu izstrādes partneris.