Avaldatud: 2020-11-25 12:40:30 CET
Merko Ehitus
Börsiteade

Pikaliiva korteriarendusprojekti V etapi käivitamine (Tallinn, Eesti)

ASi Merko Ehitus kontserni kuuluv AS Merko Ehitus Eesti on käivitanud Tallinnas Haaberstis asuva Pikaliiva korteriarendusprojekti viienda ehk viimase etapi, mille raames valmib 2021. aasta lõpuks kaks kortermaja kokku 66 korteriga.

Aadressil Äkke 5 ja Äkke 7 kerkivates korterelamutes asuvate korterite suurused jäävad vahemikku 34–84 ruutmeetrit ja ruutmeetrihinnad algavad 2100 eurost. Pikaliiva korterelamud on B energiaklassiga. Hoonete ümber rajatakse parkimiskohad, sisehoovid haljastatakse ja sinna ehitatakse laste mänguväljak.

Pikaliiva elukvartal (merko.ee/pikaliiva) asub Tallinnas Haabersti linnaosas Harku järve lähistel, kuhu Merko rajab kokku 298 uut kodu. Arendusprojekt hõlmab kümne neljakorruselise kortermaja ehitamist, millest kuus hoonet on valmis ning kaks hoonet Äkke 1 ja Äkke 3 aadressil valmivad 2021. aasta oktoobris.  
  
AS Merko Ehitus Eesti (merko.ee) on Eesti juhtiv ehitusettevõte, mis teostab üld-, insener-, elektri-, teede- ja elamuehituse töid. Parima kvaliteedi tagamiseks haldab Merko korteriarenduse kõiki etappe: kavandamine, projekteerimine, ehitamine, müük ja garantiiaegne teenindus.

Lisainfo: AS Merko Ehitus Eesti kinnisvaraarenduse divisjoni direktor Tiit Kuusik, tel +372 680 5105.

Priit Roosimägi
Finantsüksuse juht
AS Merko Ehitus
Telefon:  +372 650 1250
E-post: priit.roosimagi@merko.ee

AS Merko Ehitus (group.merko.ee) kontserni kuuluvad Eestis AS Merko Ehitus Eesti, Lätis SIA Merks, Leedus UAB Merko Statyba ning Norras Peritus Entreprenør AS. Peatöövõtjana ehitusteenuse osutamise kõrval on kontserni teiseks oluliseks tegevusvaldkonnaks korteriarendus. 2019. aasta lõpu seisuga andis kontsern tööd 694 inimesele ning ettevõtte 2019. aasta müügitulu oli 327 miljonit eurot.

ManusedPikaliiva_V_2.jpg
Pikaliiva_V_1.jpg