Paskelbta: 2020-09-25 09:34:05 CEST
UAB "Modus grupė"
Tarpinė informacija

„Modus Group“ pajamos 2020 m. I-ąjį pusmetį viršijo 180 mln. eurų

„Modus Group“ konsoliduotos veiklos pajamos iš autoverslo, mobilumo ir kitų veiklos sričių I-ąjį 2020 m. pusmetį siekė 181,52 mln. eurų.

„Pirmoje metų pusėje COVID-19 pandemija turėjo įtakos grupės veiklai ir rezultatams. Kaip ir daugelis bendrovių visame pasaulyje koregavome planus ir plėtros tempą, atsižvelgdami į pasikeitusią verslo aplinką. Trumpuoju laikotarpiu svarbiausias grupės prioritetas buvo darbuotojų saugumas bei sveikata ir verslo tvarumo užtikrinimas. Priemonės, kurių operatyviai ėmėmės verslo rizikoms suvaldyti, buvo veiksmingos ir grupės verslų rezultatai palaipsniui grįžta į iki COVID-19 pandemijos buvusį lygį“ – sako Ainė Martinkėnaitė-Martyniuk, įmonių grupės „Modus Group“ valdybos pirmininkė.

Anot jos, kilę iššūkiai taip pat sudarė galimybę plėsti grupės veiklos spektrą, atrasti naujų verslo nišų. Tai kartu su gan greita verslo situacijos normalizacija leis įmonių grupei toliau įgyvendinti ilgalaikį strateginį prioritetą – sparčią tarptautinę plėtrą.

Nuo 2020 m. sausio mėn. grupės atsinaujinančios energetikos verslo rezultatai nėra konsoliduojami UAB „Modus Grupės“ lygmeniu ir neatsispindi I-ojo šių metų pusmečio veiklos pranešime dėl įgyvendintų vidinių energetikos verslo struktūros pokyčių.

Bendrovės EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją) siekė 62,29 mln. eurų. Didžiąją dalį šio rezultato – 55,59 mln. eurų – lėmė minėti energetikos verslo struktūriniai pokyčiai. Grupės EBITDA iš operacinės veiklos I-ąjį šių metų pusmetį sudarė 6,7 mln. eurų.

 

         Ugnė Bartašiūtė
         ugne.bartasiute@modus.group
         +37061474046


UAB Modus Grupė_CFS_2020.06.30_IFRS_LTL_final_signed.pdf