Avaldatud: 2020-09-07 15:15:00 CEST
Merko Ehitus
Börsiteade

Pikaliiva korteriarendusprojekti IV etapi käivitamine (Tallinn, Eesti)

ASi Merko Ehitus kontserni kuuluv AS Merko Ehitus Eesti on otsustanud käivitada Tallinnas Pikaliiva korteriarendusprojekti neljanda etapi, mille raames valmib 2021. aasta oktoobris kaks kortermaja kokku 50 korteriga. Korterite suurused jäävad vahemikku 33–84 ruutmeetrit ja ruutmeetrihinnad on vahemikus 2106–2460 eurot.

Pikaliiva elukvartal (merko.ee/pikaliiva) asub Tallinnas Haabersti linnaosas Harku järve lähistel. Arendusprojekt hõlmab kokku kümne neljakorruselise kortermaja ehitamist, millest neli hoonet on valmis ja kaks hoonet valmivad 2020. aasta oktoobris. Arenduse neljanda etapiga lisanduvad kortermajad paiknevad aadressidel Äkke 1 ja Äkke 3.

Pikaliiva korterelamud on B energiaklassiga. Autodele rajatakse maja ümber parkimiskohad, kvartali sisehoovid haljastatakse ja sinna ehitatakse laste mänguväljak.

AS Merko Ehitus Eesti (merko.ee) on Eesti juhtiv ehitusettevõte, mis teostab üld-, insener-, elektri-, teede- ja elamuehituse töid. Parima kvaliteedi tagamiseks haldab Merko korteriarenduse kõiki etappe: kavandamine, projekteerimine, ehitamine, müük ja garantiiaegne teenindus.

Lisainfo: AS Merko Ehitus Eesti kinnisvaraarenduse divisjoni direktor Tiit Kuusik, tel +372 680 5105.

Priit Roosimägi
Finantsüksuse juht
AS Merko Ehitus
Telefon:  +372 650 1250
E-post: priit.roosimagi@merko.ee

AS Merko Ehitus (group.merko.ee) kontserni kuuluvad Eestis AS Merko Ehitus Eesti, Lätis SIA Merks, Leedus UAB Merko Statyba ning Norras Peritus Entreprenør AS. Peatöövõtjana ehitusteenuse osutamise kõrval on kontserni teiseks oluliseks tegevusvaldkonnaks korteriarendus. 2019. aasta lõpu seisuga andis kontsern tööd 694 inimesele ning ettevõtte 2019. aasta müügitulu oli 327 miljonit eurot.

Manused


Pikaliiva_IV_2.jpg
Pikaliiva_IV_1..jpg