Paskelbta: 2020-08-13 12:19:22 CEST
Nasdaq Vilnius
Biržos pranešimas

Dėl AB "„Energijos skirstymo operatorius“ akcijų išpirkimo proceso

Šiandien AB Ignitis Grupė (toliau - Bendrovė) paskelbė esminę informaciją, kad Vilniaus apygardos teismas (toliau – Teismas) 2020 m. rugpjūčio 10 d. gavo vieno smulkiojo dukterinės bendrovės AB „Energijos skirstymo operatorius“ (toliau - ESO) akcininko V. P. Vaitaičio ieškinį, kuriuo prašoma nustatyti teisingą jo turimų ESO akcijų kainą bei sustabdyti privalomą akcijų išpirkimo procedūrą iki teismo nutarties dėl akcijų kainos nustatymo įsiteisėjimo dienos. Teismas 2020 m. rugpjūčio 12 d. informavo Bendrovę, kad pritaikė laikinąsias apsaugos priemones ir sustabdė ESO privalomą akcijų išpirkimo procesą iki teismo nutarties dėl akcijų kainos nustatymo įsiteisėjimo dienos. Tai reiškia, kad  nuo šios dienos finansų tarpininkai nebegali priimti akcininkų prašymų parduoti ESO akcijas.

Pilnas pranešimo tekstas (žr. nuorodą žemiau):

https://cns.omxgroup.com/cdsPublic/viewDisclosure.action?disclosureId=951122&messageId=1198374

Atsižvelgiant į pateiktą informaciją dėl privalomo ESO akcijų išpirkimo proceso sustabdymo, informuojame, kad sustabdomas sandorių vykdymas ESO akcijomis AB Nasdaq Vilnius specialiųjų procedūrų rinkoje (rinkos pavedimų knygoje ESO1LTO1). AB Nasdaq Vilnius nariai išsaugos visus iš klientų gautus pavedimus dėl ESO akcijų ir juos atitinkamai pateiks iš naujo, kai bus gautas Teismo sprendimas, atnaujinantis privalomo akcijų išpirkimo procesą. 

   

Nasdaq Baltic
Transaction Services
+370 5 253 14 54
www.nasdaqbaltic.com

 

Pavadinimas Nasdaq Baltic yra naudojamas apibrėžti vertybinių popierių biržas, reguliuojamas rinkas, alternatyvias vertybinių popierių rinkas First North Baltijos šalyse, t.y Nasdaq Tallinn AS, Nasdaq Riga AS ar AB Nasdaq Vilnius.