Avaldatud: 2020-08-07 12:31:07 CEST
Tallinna Sadam
Juhatuse vahearuanne

Kutse Tallinna Sadama 2020. a II kvartali tulemuste veebiseminarile

AS Tallinna Sadam kutsub huvilisi osalema ettevõtte 2020. a II kvartali ja 6 kuu majandustulemusi tutvustaval veebiseminaril 14. augustil 2020 kell 11.00 EET. Veebiseminar toimub inglise keeles.

Ettevõtte tulemusi tutvustavad ja küsimustele vastavad juhatuse esimees Valdo Kalm ja juhatuse liige/ finantsjuht Marko Raid. Küsimustele vastamine toimub peale esitlust. Kuna veebiseminari aeg on piiratud, soovitame küsimused saata enne veebiseminari algust e-mailile: m.zirel@ts.ee.

Veebiseminaril osalemine:

Veebiseminaril osalemiseks saab registreeruda siin

Teile saadetakse link veebiseminarile ning juhised keskkonna kasutamiseks. Kui osalete veebiseminaril esimest korda, palutakse alla laadida vajalik rakendus. Juhul kui rakenduse allalaadimine ei õnnestu, avaneb automaatselt veebibrauser, mis võimaldab veebiseminari kuulata.

Osalejatele saadetakse üks tund enne veebiseminari algust meeldetuletuseks e-mail. Veebiseminar salvestatakse ning avalikustatakse nii ettevõtte veebilehel https://www.ts.ee/ kui ka Nasdaq Baltic youtube.com kontol.

Mis on veebiseminar?

Veebiseminar on virtuaalne konverents, mille käigus on ettevõtte esindajatel võimalus ettevõtte ning selle tulemuste kohta infot jagada. Veebiseminar võimaldab vahetut suhtlust ning annab võimaluse küsida küsimusi otse ettevõtte juhtkonnalt.

Marju Zirel
Investorsuhete juht
AS Tallinna Sadam
m.zirel@ts.ee