Publicēts: 2020-08-05 10:07:52 CEST
Baltic Technology Ventures
Uzņēmuma paziņojums

Baltic Technology Ventures AS noslēdza Investīciju / konsultāciju un biznesa attīstības līgumu ar Zeew OU

Baltic Technology Ventures AS (BTV) noslēdza Investīciju / konsultāciju un biznesa attīstības līgumu ar Igaunijas uzņēmumu Zeew OU (Zeew). Zeew piedāvā gatavus tehnoloģiskus risinājumus mazajiem uzņēmumiem produktu piegādes nodrošināšanai. Zeew ir vadošais produktu piegādes tehnoloģiju izstrādātājs, kas savus pakalpojumus sniedz vairāk kā 14 valstīs.

Muhameds Gaits, Zeew izpilddirektors norāda: “Mēs esam priecīgi strādāt ar BTV un ceram uz iespēju veicināt uzņēmuma izaugsmi, izmantojot BTV investīciju pieredzi, pieredzi tirgū un piekļuvi finansējumam. Šobrīd mūsu produkti ir it īpaši nozīmīgi, jo ļauj mazajiem uzņēmumiem saglabāt konkurētspēju. Mūsu tehnoloģija palīdz mūsu klientu biznesam izdzīvot šajos sarežģītajos apstākļos, un, kad pandēmija beigsies, mūsu klientu uzlabotā biznesa efektivitāte ļaus viņu biznesam uzplaukt".

BTV atbalstīs Zeew produktu iekļaušanu lielajos “mazo uzņēmumu” tirgos Austrumeiropā, Latīņamerikā un Tuvajos Austrumos.

BTV ir vienīgais kotēts riska kapitāla / biznesa attīstīšanas uzņēmums, kas ir orientēts uz Baltijas tirgu un kurš vietējām inovācijām nodrošina iespēju satikties ar pieredzi un iespēju piekļūt finansējumam.

Valdes loceklis                                                                                    G.Zolotarev

         Kontakti:
         Adrese: Rūpniecības iela 1-5, Riga, LV-1010
         Tālrunis: +371 67783611
         
         Kontaktpersona:
         Gene Zolotarev
         Valdes loceklis
         Tālrunis: +371 67783601
         E-pasts: gene@baltictechventures.com
         
         Sertificētais konsultants:
         Svetlana Hramčenko
         SIA "Law Office Spridzans"
         Tālrunis: +371 26712718
         e-pasts: svetlana.hramcenko@spridzans.lv