Publicēts: 2020-07-06 09:26:36 CEST
mogo
Cita informācija, kas tiek atklāta saskaņā ar Biržas noteikumiem

AS „mogo” noslēdz darījumu par līzinga portfeļa cesiju

Ar mērķi stiprināt AS “mogo” likvidāti un pašu kapitālu, AS “mogo” ir noslēgusi līzinga portfeļa pārdošanas darījumu ar nominālvērtību 3,8 miljonu eiro apmērā. Paredzams, ka darījuma ietvaros AS “mogo” saņems kopējo atlīdzību līdz 4,5 miljoniem eiro.  

Portfeļa realizācija stiprina likviditāti, un ļauj samazināt AS “mogo” saistības, vienlaikus palielinot sabiedrības kapitalizāciju.

AS “mogo” valdes loceklis Krišjānis Znotiņš: “Daļēja portfeļa pārdošana vietējās bankas licencētam meitasuzņēmumam ir lielisks apliecinājums uzņēmuma spējai piesaistīt kvalitatīvus klientus, piedāvājot ērtu un pieprasītu produktu. Darījums neietekmēs mūsu klientus un stiprinās uzņēmuma ārpakalpojumu sniegšanas biznesa līniju. Šāds darījums lielas nenoteiktības apstākļos ļauj sabiedrībai stiprināt pozīcijas lietotu automašīnu finansēšanas tirgū.”

Par AS “mogo”

AS “mogo” piedāvā klasisko finanšu līzingu, kreditēšanu pret klientam jau piederošu transportlīdzekli (atgriezeniskais līzings) un patēriņa kreditēšanu, ko ir iespējams saņemt piesakoties uzņēmuma mājaslapā, mobilajā lapā, pa telefonu, pie vairāk nekā 270 lietoto transportlīdzekļu sadarbības pārdevējiem vai klientu apkalpošanas centros lielākajās Latvijas pilsētās. Uzņēmuma pakalpojumus Latvijā jau izmanto vairāk kā 15 tūkstoši klienti. Šobrīd Mogo Finance S.A. grupas uzņēmumi veiksmīgi darbojas ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā, Lietuvā, Gruzijā, Armēnijā, Polijā, Bulgārijā, Rumānijā, Moldovā, Baltkrievijā, Albānijā, Uzbekistānā, Kazahstānā, Maķedonijā, Kenijā, Ugandā, Bosnijā un Hercogovinā turklāt uzņēmums plāno paplašināt savu darbību arī citās valstīs. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet: www.mogofinance.com

 

Neringa Plauskiene

Reģionālā finanšu direktore

Tālrunis: +371 66900904

E-pasta adrese: neringa.plauskiene@mogo-easterneurope.com