Publicēts: 2020-06-09 15:33:44 CEST
HansaMatrix
Cita informācija, kas tiek atklāta saskaņā ar Biržas noteikumiem

LightSpace Technologies ieguvis 2,25 miljonu EUR atbalstu jaunajā Eiropas Inovāciju padomes koronavīrusa programmā

Rīga, 2020-06-09 15:33 CEST --

LightSpace Technologies ir saņēmis Eiropas Inovāciju padomes (EIC) pilotshēmas "Accelerator" lēmumu apstiprināt granta finansējumu 2,253 miljonu eiro apmērā projekta “Nākamās paaudzes uzlabotās papildinātās realitātes 3D brilles medicīniskajai izglītībai, pirmsprocedūras plānošanai, intraprocesuālai vizualizācijai un pacienta rehabilitācijai” izstrādei.

Uzņēmums ar savu projekta pieteikumu ir uzvarējis spēcīgā 4000 projektu konkurencē un, vienīgais no Austrumeiropas, ir kļuvis par vienu no 36 labākajiem Eiropas inovatīvajiem projektiem, saņemot granta finansējumu.

Papildus EIC pilotshēmas "Accelerator" komanda LightSpace Technologies ir piešķīrusi jauktu finansēšanas iespēju, kas ietver arī kapitāla ieguldījuma atbalsta komponenti. Sīkāka informācija par kapitāla ieguldījuma atbalsta noteikumiem un summu tiks paziņota vēlāk, noslēdzot padziļinātās izpētes procesu.

Apstiprinātais projekta finansējums pilnībā atbalsta LightSpace Technologies biznesa plānu attīstīt tirgū gatavas AR brilles medicīnai un sākt to ražošanu jau 2021. gadā.

Finansējuma saņemšanai nepieciešams saskaņot un noslēgt granta un kapitāla ieguldījuma līgumus. (EIC) pilotshēmas "Accelerator" finansējums tiek piešķirts Eiropas Komisijas pētniecības un inovāciju programmā "Apvārsnis 2020".

Vairāk informācijas: https://ec.europa.eu/research/eic/pdf/ec_rtd_cv-accelerator-projects.pdf

Par LightSpace Technologies

LightSpace Technologies ir 3D optisko risinājumu uzņēmums, kas attīsta “atslēgas” tehnoloģijas multi fokāliem AR galvas displejiem un nākotnes hologrāfiska attēla lightfield un volumetric 3D attēla displejiem. Uzņēmums ir kopīgi īpašumā Nasdaq Baltic kotētam uzņēmumam - HansaMatrix AS (HMX1R) ar vairākiem finanšu VC investoriem. Tā darbības mērķis ir radīt nākotnes trīs dimensiju attēlu displeju tehnoloģijas, kas vizualizē telpiskus 3D attēlus un nodrošina dabisku akomodāciju lietotāja acīm, un tādējādi var tikt profesionāli lietoti ilgstošus laika periodus bez kaitīgas iedarbības uz patērētāja acīm. Papildus informāciju skatīt LightSpace Technologies mājas lapā www.lightspace3d.com.

Par HansaMatrix  

HansaMatrix ir ātri augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un sniedz pilnu ražošanas pakalpojumu spektru, datu tīklu iekārtu, "ierīču" interneta (Internet of Things), industriālo sistēmu un citu  produktu izstrādes un ražošanas pakalpojumus augstas pievienotās vērtības tirgus segmentos. Papildus ražošanas pakalpojumu sniegšanai oriģinālo iekārtu ražotājiem (OEM), uzņēmums piedāvā oriģinālas izstrādes produktu ražošanas (ODM) biznesa modeli, gan start-up, gan arī esošiem uzņēmumiem, kam nepieciešams produktu izstrādes partneris.

Kontakti

LightSpace Technologies
Madara Kalnina-Kalnmale,

Izpilddirektore,

Tālrunis: +371 6780 0009

E-pasts: info3d@lightspace3d.com

https://www.lightspace3d.com/

 

HansaMatrix

Māris Macijevskis, CFA

Valdes loceklis, Finanšu direktors
Tālrunis: +371 6780 0002
E-pasts: invest@hansamatrix.com

http://www.hansamatrix.com