Paskelbta: 2020-05-22 09:00:00 CEST
Nasdaq Vilnius
Pranešimas spaudai

„Ignitis grupė“ obligacijos – Nasdaq Baltijos Skolos vertybinių popierių sąraše

Vilnius/Ryga/Talinas, Nasdaq Baltijos rinka, 2020 m. gegužės 22 d. - Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) praneša, kad vertybinių popierių birža „Nasdaq Vilnius“ nuo šių metų gegužės 22 d. į Nasdaq Baltijos Skolos vertybinių popierių sąrašą įtraukia bendrovės „Ignitis grupė“ (biržos simbolis LEGR020030A) obligacijas.

„Ignitis grupė“ obligacijų emisijos dydis – 300 mln. eurų., metinė palūkanų norma – 2%. Obligacijos bus išperkamos po dešimties metų.

„Sveikinamine  bendrovę „Ignitis grupė“  Baltijos Skolos vertybinių popierių sąraše ir linkime sėkmės viešoje vertybinių popierių rinkoje“, – sako Saulius Malinauskas, „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržos prezidentas. „Tikimės ateityje grupę išvysti Nasdaq Baltijos vertybinių popierių rinkos akcijų sąraše“.

„Lietuvos ir užsienio investuotojų pademonstruotas susidomėjimas šia obligacijų emisija rodo pasitikėjimą ir pritarimą „Ignitis grupės“ veiklos prioritetams. Grupės veiklos strategijoje įtvirtintą dėmesį darniai energetikos sektoriaus plėtrai ir dekarbonizacijai finansų rinka vertina palankiai. Tai – dar vienas svarbus įvertinimas, kad esame gerame kelyje“, – sako „Ignitis grupės“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Darius Maikštėnas.

Pritrauktas lėšas „Ignitis grupė“ naudos grupės tikslų vystant žaliąją energetiką bei užtikrinant  skirstymo tinklo patikimumą ir efektyvumą įgyvendinimui, taip pat – turimų įsiskolinimų refinansavimui.

Obligacijų platintojais „Ignitis grupė“ pasirinko  BNP Paribas, Citi, J.P. Morgan ir Luminor bankus. 2017 m. ir 2018 m. birželį bendrovė išplatino dvi obligacijų emisijas, kuomet 10 metų laikotarpiui iš viso buvo pasiskolinta 600 mln. eurų žaliosios energetikos plėtrai.

Apie UAB „Ignitis grupė”:

„Ignitis grupė“ – tai tarptautinė energetikos bendrovė, viena didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse. Grupės įmonės gamina energiją, ją skirsto, tiekia ir teikia kitas energetiškai sumaniam pasauliui reikalingas energetikos paslaugas. Didelį dėmesį „Ignitis grupė“ skiria žaliosios energetikos plėtrai ir siekia tapti pagrindiniu naujosios energetikos kompetencijų centru bei paskirstytosios energetikos sprendimų lyderiu regione. Grupės įmonės veikia Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Suomijoje, o jos investicijos į inovacijų projektus siekia ir Jungtinę Karalystę, Norvegiją, Prancūziją ir Izraelį. Daugiau informacijos: www.ignitisgrupe.lt

Apie Nasdaq

Nasdaq (NASDAQ: NDAQ) yra pasaulinė technologijų bendrovė, teikianti paslaugas kaiptalo rinkoms ir kitoms pramonės šakoms. Platus duomenų, analizės, programinės įrangos ir paslaugų spektras leidžia klientams patikimai optimizuoti ir įgyvendinti savo verslo vizijas. Daugiau informacijos apie bendrovę, technologinius sprendimus bei karjeros galimybes rasite čia: LinkedIn, Twitter @Nasdaq, arba www.nasdaq.com

Nasdaq Baltic teikia bendrus Nasdaq Tallinn, Nasdaq Riga, Nasdaq Vilnius vertybinių popierių biržų, taip pat Nasdaq CSD pasiūlymus. Daugiau informacijos rasite čia: nasdaqbaltic.com.

Įspėjamasis pranešimas

Informacijoje, pateiktoje šiame pranešime spaudai, yra į ateitį nukreiptų pareiškimų, kurie nėra aiškiai apibrėžti ir yra susiję su įvairiomis rizikomis. Nasdaq įspėja, kad bet kokia į ateitį nukreipta informacija negali būti laikoma garantija dėl bet kokių ateities rezultatų pasiekimo, ir Nasdaq nekontroliuoja veiksnių, kurie gali paveikti tokius faktinius rezultatus. Nasdaq neprisiima jokios atsakomybės viešai atskleisti bet kokių į ateitį nukreiptų pareiškimų.

 

         Kontaktai žiniasklaidai:
         Daiva Taučkėlaitė
         +370 620 55 127
         daiva.tauckelaite@nasdaq.com