Paskelbta: 2020-05-20 08:25:17 CEST
InMedica UAB
Kita informacija

„InMedica“ tęsia plėtrą regionuose – įsigijo trečiąją kliniką Tauragėje

Medicinos klinikų tinklas „Inmedica“ toliau tęsia paslaugų plėtrą regionuose – trijų tinklui priklausančių Tauragės rajono medicinos klinikų sąrašą papildė nauja ginekologijos klinika, teikianti antrojo lygio ginekologijos paslaugas.

„Matydami augantį privačių medicinos paslaugų poreikį regionuose, siekiame investuoti į tokių paslaugų plėtrą, vietos pacientams sudarydami galimybę greitai ir patogiai gauti reikiamas paslaugas. Iki šiol tinklui priklausančiose Tauragės klinikose savo klientams turėjome galimybę pasiūlyti tik pirminio lygio ginekologijos paslaugas – įsigyta naujoji klinika užtikrins ir antrojo lygio paslaugų prieinamumą“ – teigia Kęstutis Broniukaitis, „InMedica“ plėtros direktorius.

„InMedica“ įsigyta klinika UAB „E. Batutienės gydytojos kabinetas“ veikia nuo 2006 metų, klinikoje šiuo metu dirba 4 darbuotojai. 2019 m. įmonės pajamos siekė 26 tukst. Eur.

Tinklas įsigijo 100 proc. įstaigos akcijų, kurias iki šiol valdė šios klinikos gydytoja. Įsigijimo sandorio vertė neatskleidžiama.

Tai – jau ketvirtoji tinklo „InMedica“ klinika Tauragės rajone. Iki šiol rajone veikė trys tinklo medicinos klinikos – viena Skaudvilėje ir dvi Tauragėje, iš kurių viena įsigyta dar šių metų pradžioje.

Praėjusią savaitę pristatydami 2019 metų veiklos rezultatus „Inmedica“ vadovai teigė, jog 2020 metais klinikų tinklas ir toliau yra pasiruošęs vykdyti plėtrą bei išnaudoti naujai atsirandančias galimybes rinkoje.

Įsigytoji klinika yra 23-ioji „InMedica“ tinklui priklausanti sveikatos paslaugų įstaiga šalyje, įskaitant 9 klinikas Vilniuje, 6 klinikas Kaune bei 8 klinikas kituose Lietuvos miestuose: Tauragėje, Lentvaryje, Skaudvilėje, Marijampolėje.

 

Apie „InMedica“

Medicinos klinikų tinklas „InMedica“ teikia diagnostikos, ambulatorinio gydymo, chirurgijos, odontologijos ir kitas medicinines paslaugas. Savo srities profesionalai, naudojantys modernią įrangą, visą dėmesį skiria pacientui ir jo sveikatai bei atlieka išsamius laboratorinius tyrimus.

„InMedica“ grupę sudaro 16 šeimos medicinos centrų, 3 plataus profilio klinikos, 1 specializuota kardiologijos klinika bei neseniai prie grupės prisijungusios 2 „walk-in“ formato „Altameda“ klinikos. 2019 metais Vilniuje įsikūrusiame Santariškių medicinos miestelyje savo veiklą pradėjo ir modernus „InMedica“ dienos chirurgijos centras.

2019 m. „InMedica“ grupė gavo 12,7 mln. Eur pajamų. Nuo 2019 m. vasario mėn. 70 proc. „InMedica“ tinklo akcijų valdo didžiausias privataus kapitalo investicinis fondas Baltijos šalyse „INVL Baltic Sea Growth Fund“ per jam priklausančią bendrovę „BSGF Sanus“.

Apie „INVL Baltic Sea Growth Fund“

165 mln. eurų dydžio fondas „INVL Baltic Sea Growth Fund“ yra didžiausias privataus kapitalo investicinis fondas Baltijos šalyse, kurio pagrindinis investuotojas yra Europos investicijų fondas (EIF). EIF, kuris yra Europos investicijų banko dalis, įsipareigojo investuoti 30 mln. eurų, o šias investicijas remia Europos strateginių investicijų fondas, esantis Investicijų plano Europai arba Junkerio plano pagrindinė dalis. EIF taip pat įsipareigojo skirti išteklių iš Baltijos inovacijų fondo, „Fondų fondo“ iniciatyvos, sukurtos bendradarbiaujant su Lietuvos, Latvijos ir Estijos vyriausybėmis. Iniciatyva siekiama padidinti kapitalo investicijas į Baltijos šalių mažas ir vidutines įmones, turinčias didelį augimo potencialą.

Fondas siekia suformuoti diversifikuotą portfelį, orientuodamasis į daugumos arba reikšmingos mažumos paketus ir investuodamas 10–30 mln. eurų į bendroves, turinčias didelį augimo potencialą bei gebančias veikti augančios pasaulinės konkurencijos sąlygomis. Fondas orientuojasi į investicijas Baltijos šalyse ir tokiuose kaimyniniuose regionuose kaip Lenkija, Skandinavija ir Vidurio Europa. Fondas jau yra investavęs į dvi bendroves, veikiančias sveikatos priežiūros ir inžinerinių paslaugų srityse.

Fondą valdo viena pirmaujančių turto valdymo bendrovių Lietuvoje „INVL Asset Management, kuri priklauso „Invaldos INVL“ grupei. Šios grupės įmonės valdo pensijų ir investicinius fondus, alternatyvias investicijas, privataus kapitalo turtą, individualius portfelius bei kitas finansines priemones. Įmonėms daugiau kaip 200 tūkst. klientų Lietuvoje ir Latvijoje bei tarptautiniai investuotojai patikėjo valdyti virš 1 mlrd. eurų vertės turto. Nuo 1991 m. veikianti „Invalda INVL“ sukaupė svarią 28-erių metų patirtį valdydama privataus kapitalo turtą ir kurdama pirmaujančius savo sričių rinkos žaidėjus Baltijos šalyse ir Vidurio bei Rytų Europos regione

         Ieva Straupaitė
         ieva.straupaite@inmedica.lt


Inmedica_Taurages klinika_KB.DOCX