Publicēts: 2020-03-19 15:28:31 CET
mogo
Cita informācija, kas tiek atklāta saskaņā ar Biržas noteikumiem

Informācija par COVID-19 ietekmi uz AS „mogo” darbību

Saistībā ar COVID-19 radīto apdraudējumu un noteiktajiem ierobežojumiem tā izplatības ierobežošanai AS “mogo” cenšas nodrošināt savu darbinieku un klientu drošību, kamdēļ no 17. marta AS “mogo” ir ieviesti visi obligātie un ieteicamie drošības pasākumi, kā arī nodrošināta darbiniekiem iespēja strādāt attālināti no mājām.

Lielākā daļa no administrācijas (tajā skaitā klientu apkalpošanas, parādu atgūšanas un grāmatvedības departamenti) savus darba pienākumus jau veic attālināti no mājām, nodrošinot AS “mogo” nepārtrauktu darbību.

Darbinieku un klientu drošības dēļ esam uz laiku slēguši klientu apkalpošanas centrus, nodrošinot mūsu pakalpojumus attālināti. Izņēmums ir mūsu klientu apkalpošanas centrs VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” ēkā, kurā pakalpojumi ir pieejami, bet pēc iepriekšēja pieraksta.

Transportlīdzekļu tirdzniecība nav pārtraukta un tiek nodrošināta mūsu tirdzniecības vietās un pie sadarbības partneriem.

Mēs uzturam saikni ar klientiem un strādājam, lai nodrošinātu to, ka saistības tiek pilnībā izpildītas.

AS “mogo” turpina veikt visas ikdienas darbības, tomēr, kamēr nebūs zināmas COVID-19 ietekmes sekas, mēs nevaram novērtēt tā ietekmi uz AS “mogo” darbības finanšu rezultātiem 2020. gadā.

AS “mogo” turpinās informēt sabiedrību par būtiskiem notikumiem un izmaiņām uzņēmuma darbībā.

Par AS “mogo”

AS “mogo” piedāvā klasisko finanšu līzingu, kreditēšanu pret klientam jau piederošu transportlīdzekli (atgriezeniskais līzings) un patēriņa kreditēšanu, ko ir iespējams saņemt piesakoties uzņēmuma mājaslapā, mobilajā lapā, pa telefonu, pie vairāk nekā 270 lietoto transportlīdzekļu sadarbības pārdevējiem vai klientu apkalpošanas centros lielākajās Latvijas pilsētās. Uzņēmuma pakalpojumus Latvijā jau izmanto vairāk kā 20 tūkstoši klienti. Šobrīd Mogo Finance S.A. grupas uzņēmumi veiksmīgi darbojas ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā, Lietuvā, Gruzijā, Armēnijā, Polijā, Bulgārijā, Rumānijā, Moldovā, Albānijā, Baltkrievijā, Uzbekistānā, Kazahstānā, Ziemeļmaķedonijā, Kenijā, Ugandā un Bosnijā un Hercegovinā, turklāt uzņēmums plāno paplašināt savu darbību arī citās valstīs. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet: www.mogofinance.com

Darja Maslova-Dolotova

Reģionālā finanšu direktore

Tālr.: +371 66900904

E-pasts: darja.maslova@mogo-bc.com