Avaldatud: 2020-03-10 09:57:01 CET
Magnetic MRO
Börsiteade

Lennukitootja AIRBUS sõlmis Magnetic MRO-ga lennukite hoolduslepingu

 

Kommertslennukitele täisteenust pakkuv hooldusttevõte Magnetic MRO ja maailma juhtiv lennukitootja Airbus sõlmisid pikaajalise lennukite hoolduslepingu Airbus perekonna õhusõidukite tugiteenusteks ja hoolduseks.

„Meie teenus ei seisne pelgalt MRO ehk lennukite hooldusteenuste kõrges kvaliteedis, vaid ka esmaklassilises klienditoes, läbipaistvates protsessides ning märkimisväärselt kõrgetel protseduuristandarditel. Meie meeskonnal on siis väga suur roll ja me oleme väga paljudel kordadel ka oma standardite erakordset kõrget taset tõestanud.  See on väga hea hüppelaud meie edukale koostööle Airbusiga ja päris kindlasti avab see maailma tasemel partnerlus Magnetic MRO jaoks uusi võimalusi ning muidugi veelgi kõrgemaid ootusi, olles nüüd Airbus lennukite hooldusega seotud teenuste tunnustatud tarnija,“ kommenteeris Inga Duglas, Magnetic MRO kommertsjuht.

Magnetic MRO pakub nii kitsa- kui ka laiakereliste lennukitele liinihooldust rohkem kui kahekümnes jaamas üle Euroopa, Aasia ja Aafrika. Baashooldus toimub ettevõtte keskuses Tallinna lennujaamas, kus lennukite hooldust viiakse läbi integreeritud LEAN protsesside kaudu kolmes tipp-tehnoloogiaga varustatud kokku viite kitsakerelist lennukit mahutavates Magnetic MRO angaarides. 

 

 

 

 

 

 

         TIINA SHEIN
         Head of Marketing
         and Communication
         +372 507 6353
         tiina.shein@magneticmro.com


Lennukitootja AIRBUS sõlmis Magnetic MRO-ga lennukite hoolduslepingu.pdf
Damjan Bojovic, Airbus and Inga Duglas, Magnetic MRO signed agreement at Touluouse France..jpeg
Airbus and Magnetic MRO team at Airbus HQ in Toulouse, France.jpeg
Magnetic MRO and Airbus sign airframe maintenance agreement edited.pdf