Paskelbta: 2020-01-29 08:00:00 CET
AB "Klaipėdos nafta"
Kita informacija

Priminimas dėl AB „Klaipėdos nafta“ (KN) 2019 metų dvylikos mėnesių neaudituotų finansinių rezultatų pristatymo internetiniame seminare

Primename, jog š.m. sausio 31 d. 9.00 val. KN kviečia akcininkus, investuotojus, analitikus ir visus besidominčius į 2019 metų dvylikos mėnesių neaudituotų finansinių rezultatų pristatymą internetiniame seminare (angl. „webinar“), kuris vyks anglų kalba.

Bendrovės 2019 metų dvylikos mėnesių neaudituotus finansinius rezultatus komentuos ir po prezentacijos į dalyvių klausimus atsakys Bedrovės vadovai.

Kaip prisijungti prie internetinio seminaro?
Visus norinčius dalyvauti internetiniame seminare, prašome registruotis aktyvuojant šią nuorodą: https://attendee.gotowebinar.com/register/1980579286685991437 Jums bus išsiųsta nuoroda prisijungti į internetinį seminarą ir instrukcija, kaip sėkmingai tai padaryti. Jungiantis į seminarą pirmą kartą, bus prašoma atsisiųsti nedidelį priedą interneto naršyklei. Internetinis seminaras bus įrašomas ir jo įrašas bus patalpintas įmonės internetiniame puslapyje www.kn.lt ir Nasdaq Baltic youtube.com paskyroje.

Kas yra internetinis seminaras?
Internetinis seminaras – internetinė priemonė, kurios metu bendrovės atsakingi asmenys komentuoja bendrovės finansinius rezultatus. Internetinis seminaras suteikia galimybę internetinėmis priemonėmis bendrauti su esamais ir potencialiais investuotojais, žiniasklaida bei kitais vertybinių popierių rinkos dalyviais, tiesiogiai užduoti klausimus ir iš karto gauti atsakymus iš bendrovės vadovų.


Jonas Lenkšas, Finansų direktorius, tel. +370 694 80594