Publicēts: 2020-01-22 09:00:00 CET
Nasdaq Riga
Preses relīze

Nasdaq sveic CP Funding 1 Plc obligācijas Baltijas First North tirgū

Rīga/Tallina/Viļņa, Nasdaq Baltijas tirgus, 2020. gada 22. janvāris – Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) paziņo par CP Funding 1 Plc, Apvienotās Karalistes finanšu starpniecības uzņēmuma obligāciju iekļaušanu un tirdzniecības uzsākšanu biržas Nasdaq Tallinn Baltijas First North tirgū no šodienas, 2020. gada 22. janvāra.

CP Funding 1 Plc emitē īstermiņa komerciālās parādzīmes, sniedzot uzņēmumiem iespēju ātri un finansiāli izdevīgi iegūt līdzekļus apgrozāmā kapitāla vajadzībām. Uzņēmums izmanto ieņēmumus no komerciālajām parādzīmēm, lai nodrošinātu nepieciešamos likviditātes risinājumus finansēšanai.

First North tirgū iekļautās obligāciju emisijas kopējā vērtība ir 8 miljoni eiro. Vienas obligācijas nominālā vērtība ir 125 000 eiro. Obligāciju dzēšanas termiņš ir 2020. gada 21. februāris. Obligāciju emisija tiek kotēta arī Frankfurtes fondu biržā.

“Mēs priecājamies, ka mūsu tirgū ar savām obligācijām ir ienācis uzņēmums, kas darbojas ārpus Baltijas reģiona. Vēlam uzņēmumam panākumus, iekļaujot obligācijas Baltijas vērtspapīru tirgū,” pauda Nasdaq Tallinn valdes priekšsēdētājs Kaarel Ots.

“Šī mums ir pirmā obligāciju iekļaušana Nasdaq Baltijas First North tirgū, taču tai varētu sekot vēl daudzas citas, jo katrai obligācijai pienāk dzēšanas termiņš,” norādīja Bedford Row Capital padomes priekšsēdētājs Stuart Gordon. “Nasdaq Baltijas First North mums šķiet dabiska izvēle vērtspapīru iekļaušanai, ņemot vērā CP Funding klientus, kas primāri ir Baltijas kompānijas ar lielu īpatsvaru Igaunijā,” piebilda S. Gordon.

CP Funding 1 Plcir izveidojis eiro komerciālo vērtspapīru programmu, lai emitētu komerciālos vērtspapīrus ar dzēšanas termiņiem, kas ir ilgāki par 30 dienām, bet nepārsniedz 364 dienas. Pagaidām CP Funding 1 Plc ir emitējis septiņus komerciālo vērtspapīru laidienus, seši no kuriem jau ir veiksmīgi dzēsti.

Par savu Sertificēto konsultantu First North tirgū kompānija ir izvēlējusies Bedford Row Capital.

First North tirgus darbojas kā daudzpusējā tirdzniecības sistēma (MTF). Tas ir piemērots augošiem uzņēmumiem izaugsmes kapitāla piesaistīšanai un atpazīstamības veicināšanai, baudot visas publiska uzņēmuma priekšrocības. Savukārt investoriem First North tirgus sniedz iespēju piedalīties augoša uzņēmuma izaugsmes stāstā. First North ir alternatīvais tirgus, kas var kalpot kā pirmais solis ceļā uz regulēto tirgu.

Par Nasdaq

Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) ir globāls tehnoloģiju uzņēmums, kas apkalpo kapitāla tirgus un citas nozares. Nasdaq daudzveidīgais datu, analītikas, programmatūras un pakalpojumu piedāvājums ļauj klientiem optimizēt un ar pārliecību īstenot savu biznesa redzējumu. Lai uzzinātu vairāk par uzņēmumu, tā tehnoloģiskajiem risinājumiem, kā arī karjeras iespējām, apmeklējiet mūs vietnē LinkedIn, Twitter @Nasdaq, vai www.nasdaq.com.

Nasdaq Baltijas tirgus ietver Nasdaq Tallinn, Nasdaq Riga un Nasdaq Vilnius vērtspapīru tirgu, kā arī Nasdaq CSD centrālā vērtspapīru depozitārija Baltijā kopīgo piedāvājumu. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet nasdaqbaltic.com.

Mediju kontakti:
Dace Bulte
+371 67 212 431
dace.bulte@nasdaq.com