Avaldatud: 2020-01-15 11:46:13 CET
Merko Ehitus
Börsiteade

Kommentaar meedias ilmunud infole (SIA Merks kinnisvara arendusplaanid)

Täna, 15. jaanuaril 2020 on meedias ilmunud info AS Merko Ehitus kontserni kuuluva Läti tütarettevõtte SIA Merksi plaanidest, mis puudutavad kinnisvaraarendusi Riias (BNS: „Merko Läti tütar investeerib kinnisvaraprojektidesse 260 miljonit“, Postimees: „Merko investeerib Riia saartele veerand miljardit“, Latvijas Sabiedriskie Mediji: „Merks planeerib Zakusala ja Lucavsala arendustesse investeerida enam kui 260 miljonit eurot“ (originaal: „«Merks» plāno Zaķusalas un Lucavsalas attīstībā ieguldīt vairāk nekā 260 miljonus eiro“)).

Selgitame, et artiklites toodud arendus- ning investeerimismahud on esialgsed ja hinnangulised ning võivad ajas muutuda. Merko Ehitus annab arenduste tegelikest mahtudest ning ajakavast teada börsiteadete vahendusel, kui vastavad otsused on langetatud ning arendustöödega alustatakse.

Priit Roosimägi
Finantsüksuse juht
AS Merko Ehitus
Telefon: +372 650 1250
E-post: priit.roosimagi@merko.ee

AS Merko Ehitus (group.merko.ee) kontserni kuuluvad Eesti juhtiv ehitusettevõte AS Merko Ehitus Eesti, Läti turule keskendunud SIA Merks, Leedu turul tegutsev UAB Merko Statyba ning Norra ehitusettevõte Peritus Entreprenør AS. Peatöövõtjana ehitusteenuse osutamise kõrval on kontserni teiseks oluliseks tegevusvaldkonnaks korteriarendus. 2018. aasta lõpu seisuga andis kontsern tööd 764 inimesele ning ettevõtte 2018. aasta müügitulu oli 418 miljonit eurot.