Avaldatud: 2020-01-09 11:41:54 CET
Magnetic MRO
Börsiteade

CORRECTION: Magnetic MRO tõi turule oma liisingufirma, mille eesmärk on aastaks 2025 luua poole miljardi USA dollari suurune varade portfell

Magnetic Leasing UAB on 100% Magnetic MRO tütarettevõte, mille kaasrahastajaks on USA alternatiivsete investeeringute haldamisega tegelev ettevõte Crestline Investments, Inc.

Lennukite täishooldusteenuseid ja varahaldusteenuseid pakkuv ettevõte Magnetic MRO AS on loonud ettevõtte, Magnetic Leasing, mis keskendub lennunduse pikaajalisele ja lühiajalisele varade haldamisele ja rentimisele. 

Magnetic Leasing spetsialiseerub keskmise elueaga Airbus A320 perekonnale ja Boeing 737 CL / NG-le, samuti kitsakereliste lennukite mootoritele ja telikusüsteemidele. 2020. aasta lõpuks plaanib Magnetic Leasing oma hallatava portfelli koguväärtuseks 100 miljonit USA dollarit. Kaasrahastajaks on USA alternatiivsete investeeringute haldamisega tegelev ettevõte Crestline Investments, Inc.

“Magnetic MRO on ettevõte, kellel on tänu nii globaalsele mõtteviisile kui ka ülemaailmsele kohalolekule mitmesuguseid lennundusvarasid, mis on ostetud oma klientidelt ja partneritelt, taastanud ja pärast uuesti edukalt turule tagasi toodud. 2020. aasta lähenedes mõistsime, et uue kümnendi edasise kasvu tagamiseks peame oma äri veelgi mitmekesistama. Seetõttu otsustasime, et peame muuhulgas laiendama oma varahaldustegevust, ja mul on hea meel tervitada Crestline Investmentsi kui meie partnerit selles suures ettevõtmises. Oleme kindlad, et meie ühise meeskonna teadmised võimaldavad Magnetic Leasingul juba 2025. aastaks luua 500 miljoni USA dollari suurune portfell, “ räägib Magnetic Leasing operatsioonide juht Alex Vella.

Vella sõnul haldab Magnetic Leasing juba praegu varaportfelli, mis sisaldab Airbus A320 FAM, Boeing 737 NG ja Boeing 737 CL õhusõidukeid, samuti CFM56-3, CFM56-5B, CFM56-7B, V2500-A5, RB211-535 mootoreid ja mitut Airbus A320 FAM ja Boeing 737 NG / CL telikute komplekte. 

“Viie aasta jooksul plaanib ettevõte hallata vähemalt 30 kitsakerelist lennukit ja 20 mootorit, “ lisas Alex Vella. 

 

Ettevõttest lähemalt:  www.magneticleasing.com