Paskelbta: 2019-12-11 12:30:00 CET
Telia Lietuva, AB
Pranešimas apie esminį įvykį

„Telia Lietuva“ kuria naują padalinį ir pereina prie globalios veiklos modelio su grupe

Telia Lietuva, AB valdyba patvirtino naują organizacijos struktūrą, pagal kurią nuo 2020 metų sausio 1 d. Bendrovėje steigiamas naujas Skaitmeninimo ir analitikos padalinys. Valdyba taip pat pritarė Naujojo veiklos modelio įgyvendinimui, kuris nuo kitų metų „Telia Company“ įmonių grupės bendrovėms suteiks daugiau sinergijos ir efektyvumo.

„Sprendimas steigti naują padalinį priimtas atsižvelgiant į klientų poreikius ir nuolat augantį veikos skaitmeninimą. Todėl, norėdami išlikti konkurencingi, dirbti efektyviai ir teikti žmonėms aktualias paslaugas, verslo sprendimus turime pagrįsti duomenimis ir analitika. Būtent tuo rūpinsis Skaitmeninimo ir analitikos padalinys“, – sako „Telia Lietuva“ vadovas Dan Strömberg.

Skaitmeninimo ir analitikos padalinys perims skaitmeninių kanalų valdymą iš Tiesioginių ir skaitmeninių kanalų padalinio, taip pat prie jo bus prijungtas šiuo metu Privačių klientų padaliniui priklausantis Duomenų ir verslo įžvalgų padalinys.

Už duomenų gavybą, valdymą ir modeliavimą bei rinkodaros automatizavimą ir valdymą atsakingam naujajam padaliniui laikinai vadovaus bendrovės Privačių klientų padalinio vadovas Nortautas Luopas.

Siekiant glaudesnės sinergijos su kitomis „Telia Company“ įmonių grupės įmonėmis ir didesnio darbo efektyvumo, „Telia Lietuva“ nuo 2020 m. sausio 1 dienos pradės taikyti Naująjį veiklos modelį, kuris apjungia kompetencijas ir pajėgumus visoje „Telia Company“ įmonių grupėje. Siekiama išvengti užduočių dubliavimo, standartizuoti procesus, kurti bendrą veiklos architektūrą, planuoti investicijas ir priimti sprendimus remiantis duomenimis ir analitika.

„Naujasis veiklos modelis – tai globalus produktų ir paslaugų vystymo bei palaikymo variklis visoms šešioms rinkoms, kuriose „Telia Company“ vykdo veiklą. Šio modelio naudą pajusime per sinergiją kuriant bendrus produktus ir greitai pristatant juos rinkai. Globali veikla suteiks lankstumą, efektyvumą ir konsolidaciją, todėl mes galėsime pristatyti bendras produktų linijas ir bendras technologijas. Suprantame ir lokalumo svarbą, todėl siekiant išlikti arti kliento ir kaip įmanoma geriau išnaudoti turimą vietinę infrastruktūrą, komercinės ir su klientais susijusios verslo dalys išliks vietinės“, – sako D. Strömberg.

Prie Naujojo veiklos modelio tuo pačiu metu prisijungia „Telia“ komandos ne tik Lietuvoje, bet ir Estijoje, Danijoje bei Norvegijoje. Šį veiklos modelį jau taiko Švedija ir Suomija.
 

Darius Džiaugys,
Ryšių su investuotojais vadovas,
tel. (8 5) 236 7878,
el. p. darius.dziaugys@telia.lt