Paskelbta: 2019-11-29 14:36:58 CET
AB "Snaigė"
Tarpinė informacija

AB „Snaigė“ konsoliduotosios tarpinės finansinės ataskaitos už 2019 m. devynių mėnesių laikotarpį

Per tris šių metų ketvirčius AB „Snaigė“ pasiekė 26 mln. EUR neaudituotą konsoliduotą  apyvartą. Bendrovė  savo gaminius eksportavo į daugiau kaip 30 Europos, Azijos ir Afrikos šalių. Didžiausios pardavimų pajamos buvo gautos iš Vokietijos, Ukrainos, Lietuvos ir Čekijos.

Bendrovės EBITDA - neaudituotais konsoliduotais duomenimis per tris šių metų  ketvirčius siekė 0,8 mln. EUR.

AB „Snaigė“ nuo rugsėjo 21 d. bendrovei pradėjęs vadovauti Mindaugas Sologubas teigė, kad vienas svarbiausių bendrovės strateginių tikslų –  produktų portfelio diversifikavimas. AB „Snaigė“ rengiasi pradėti pramoninės šaldymo įrangos gamybą, šiuo metu vykdo paruošiamuosius bei tiriamuosius darbus. 

„Portfelio diversifikavimas ateityje padės išvengti sezoniškumo, tokiu būdu užtikrinsime tolygesnę bei efektyvesnę gamybą. Pramoninio šaldymo kategorijos išplėtimas sustiprins bendrovės konkurencingumą bei didins pajamas.“-  teigė M. Sologubas. „Neužmiršime ir savo buitinės šaldymo įrangos dalies – ketiname ją papildyti keliais naujais gaminiais.

AB „Snaigė“  stiprina ir  savo prekybos padalinį. Prieš mėnesį paskirtas  naujas prekybos skyriaus vadovas, ketinama  priimti į darbą dar keletą specialistų, kurie dirbs su naujais, bendrovės portfelį papildančiais gaminiais.  


Mindaugas Sologubas
AB „Snaigė“ generalinis direktorius
Tel. +370 315 56206

Priedas


AB Snaigė tarpinės konsoliduotosios finansinės ataskaitos už 2019 m. devynių mėnesių laikotarpi.pdf