Paskelbta: 2019-11-28 07:57:49 CET
AUGA group, AB
Kita informacija

Kvietimas į AUGA group 2019 metų 9 mėnesių neaudituotų finansinių rezultatų pristatymą internetiniame seminare

Š.m. gruodžio 2 d. 9.00 val. AUGA group, AB kviečia akcininkus, investuotojus, analitikus ir visus besidominčius į 2019 metų 9 mėnesių neaudituotų finansinių rezultatų pristatymą internetiniame seminare (angl. „webinar“), kuris vyks anglų kalba.

Bendrovės 2019 metų 9 mėnesių neaudituotus finansinius rezultatus komentuos ir po prezentacijos į dalyvių klausimus atsakys Bendrovės vadovai.

Dėl riboto seminarui skirto laiko maloniai prašome atsiųsti klausimus iš anksto iki 2019 m. gruodžio 1 dienos el. paštu: simona.backiene@nasdaq.com.

Kaip prisijungti prie internetinio seminaro?

Visus norinčius dalyvauti internetiniame seminare, prašome registruotis aktyvuojant šią nuorodą: https://attendee.gotowebinar.com/register/7749116463040258060

Jums bus išsiųsta nuoroda prisijungti į internetinį seminarą ir instrukcija, kaip sėkmingai tai padaryti. Jungiantis į seminarą pirmą kartą, bus prašoma atsisiųsti nedidelį priedą interneto naršyklei. Internetinis seminaras bus įrašomas ir jo įrašas bus patalpintas įmonės internetiniame puslapyje www.auga.lt ir Nasdaq Baltic youtube.com paskyroje.

Kas yra internetinis seminaras?

Internetinis seminaras – internetinė priemonė, kurios metu bendrovės atsakingi asmenys komentuoja bendrovės finansinius rezultatus. Internetinis seminaras suteikia galimybę internetinėmis priemonėmis bendrauti su esamais ir potencialiais investuotojais, žiniasklaida bei kitais vertybinių popierių rinkos dalyviais, tiesiogiai užduoti klausimus ir iš karto gauti atsakymus iš bendrovės vadovų.


Martynas Repečka, Finansų direktorius,

tel. +370 5 233 5340