Avaldatud: 2019-11-11 10:51:33 CET
Tallinna Sadam
Juhatuse vahearuanne

AS Tallinna Sadam korraldab 2019. a III kvartali tulemuste tutvustamiseks veebiseminari

AS Tallinna Sadam kutsub huvilisi osalema ettevõtte 2019. a kolmanda kvartali majandustulemusi tutvustaval veebiseminaril 15. novembril 2019 kell 11.00 EET. Veebiseminar toimub inglise keeles.

Ettevõtte tulemusi tutvustab ja küsimustele vastab juhatuse liige/ finantsjuht Marko Raid. Küsimustele vastamine toimub peale esitlust. Kuna veebiseminari aeg on piiratud, soovitame küsimused saata enne veebiseminari toimumist e-mailile: m.zirel@ts.ee.

Veebiseminaril osalemine:

Veebiseminaril osalemiseks palume registreeruda hiljemalt 15. novembril 2019 kell 10.30 EET siin: https://register.gotowebinar.com/register/1398358185175429635

Teile saadetakse link veebiseminarile ning juhised keskkonna kasutamiseks. Kui osalete veebiseminaril esimest korda, palutakse alla laadida vajalik rakendus. Juhul kui rakenduse allalaadimine ei õnnestu, avaneb automaatselt veebibrauser, mis võimaldab veebiseminari kuulata.

Osalejatele saadetakse üks tund enne veebiseminari algust meeldetuletuseks e-mail. Veebiseminar salvestatakse ning avalikustatakse nii ettevõtte investorveebis https://investor.ts.ee/ kui ka Nasdaq Baltic youtube.com kontol.

Mis on veebiseminar?

Veebiseminar on virtuaalne konverents, mille käigus on ettevõtte esindajatel võimalus ettevõtte ning selle tulemuste kohta infot jagada. Veebiseminar võimaldab vahetut suhtlust ning annab võimaluse küsida küsimusi otse ettevõtte juhtkonnalt.

Marju Zirel
Investorsuhete juht
AS Tallinna Sadam
m.zirel@ts.ee