Avaldatud: 2019-11-04 15:30:00 CET
Tallinna Vesi
Muutused nõukogus/juhatuses/audiitorites

Muudatused AS-i Tallinna Vesi juhatuses

AS-i Tallinna Vesi juhatuse liikmeks ja finantsdirektoriks saab Kristi Ojakäär, kes asub ametisse praeguse finantsdirektori Riina Käi asemel. Kristi on omandanud bakalaureusekraadi ärikorralduse erialal Tallinna Tehnikaülikoolist ning tal on eelnev pikaajaline finantsjuhtimise kogemus töötamisest ettevõtetes Olympic Entertainment Group AS, Microsoft Eesti OÜ, Orlen Eesti OÜ ning viimati ettevõttes Nordic Aviation Group AS. AS-i Tallinna Vesi juhatuse liikmeks ja finantsdirektoriks saab Kristi Ojakäär, kes asub ametisse praeguse finantsdirektori Riina Käi asemel. Kristi on omandanud bakalaureusekraadi ärikorralduse erialal Tallinna Tehnikaülikoolist ning tal on eelnev pikaajaline kogemus töötamisest finantsdirektorina ettevõtetes Olympic Entertainment Group AS, Microsoft Eesti OÜ, Orlen Eesti OÜ ning viimati ettevõttes Nordic Aviation Group AS.

Kristi Ojakäär kuulub ettevõtte Riverturn OÜ juhatusse. Talle ei kuulu AS-i Tallinna Vesi aktsiaid.

Juhatuse esimees Karl Heino Brookes: „Mul on väga hea meel tervitada Kristi Ojakääru, kes liitub ettevõttega 16. detsembril 2019. Kristi võtab finantsdirektori ja juhatuse liikme kohustused täies mahus üle alates 1. jaanuarist 2020. Samas tahan tänada Riinat, kes on 7 aasta jooksul andnud suure panuse ettevõttesse, ning  soovida talle edu tulevikuks.“

AS-i Tallinna Vesi senine finantsdirektor Riina Käi liitub alates jaanuarist 2020 Elering AS-iga, kus asub finantsdirektori ametikohale.

 

Karl Heino Brookes

Juhatuse esimees

+372 62 62 200

karl.brookes@tvesi.ee