Publicēts: 2019-10-08 10:30:00 CEST
Nasdaq Riga
Preses relīze

PRIMUS DERLING kļūst par Baltijas First North Sertificēto konsultantu

Rīga/Tallina/Viļņa, Nasdaq Baltijas tirgus, 2019. gada 30. septembris – Nasdaq (NASDAQ: NDAQ) paziņo, ka no 2019. gada 8. oktobra zvērinātu advokātu birojs PRIMUS DERLING kļūst par Baltijas Sertificēto konsultantu Nasdaq Baltijas First North tirgū.

Baltijas Sertificētā konsultanta statusa iegūšana ļauj PRIMUS DERLING konsultēt uzņēmumus, kas vēlas ienākt First North tirgū, visās trīs Baltijas valstīs. Sertificētā konsultanta uzdevums ir sniegt atbalstu uzņēmumam sagatavošanās procesā, kā arī sniegt atbalstu un nepieciešamās konsultācijas pēc iekļaušanas First North tirgū.

PRIMUS DERLING ir advokātu birojs, kas sniedz visu veidu juridiskos pakalpojumus komercdarbības jomā, kopā ar vairāk kā 80 juristiem un atbalsta personālu četros birojos visās trīs Baltijas valstīs.

“Ņemot vērā, ka esam saviem klientiem jau snieguši atbalstu uzņēmuma sagatavošanā darbībai First North, sertificēto konsultantu statusa iegūšana ir pašsaprotams un loģisks solis uz priekšu, lai nodrošinātu klientiem pilnu pakalpojuma ciklu. Interese par kapitāla tirgiem kļūst arvien lielāka. Arī mazie un vidējie uzņēmumi pozitīvi vērtē First North piedāvātās iespējas un uztver to kā piemērotu platformu kapitāla piesaistei,” sacīja PRIMUS DERLING partnere Zane Eglīte-Fogele. “Esam priecīgi, ka ar savām zināšanām, pieredzi un tagad arī jauno statusu varēsim atbalstīt mūsu klientus arvien ambiciozāku mērķu sasniegšanā.”

“Sveicam PRIMUS DERLING ar pievienošanos Nasdaq Baltijas sertificēto konsultantu saimei un novēlam viņiem panākumus, sniedzot atbalstu Baltijas uzņēmumiem izaugsmes kapitāla piesaistīšanā First North tirgū,” pauda Nasdaq Riga valdes priekšsēdētāja Daiga Auziņa-Melalksne.

First North tirgus ir piemērots augošiem uzņēmumiem, kas vēlas piesaistīt kapitālu attīstībai un palielināt savu atpazīstamību. Šis tirgus ļauj baudīt visas publiska uzņēmuma priekšrocības ātrāk un vienkāršāk.

First North Sertificētie konsultanti ir finanšu nozares un biznesa konsultāciju speciālisti, kuri ir apmeklējuši biržas organizēto First North apmācību kursu. Pilns First North Sertificēto konsultantu saraksts pieejams biržas mājaslapā: nasdaqbaltic.com.

Par First North 
First North darbojas kā daudzpusējā tirdzniecības sistēma (MTF), kuru organizē un pārvalda Nasdaq biržas. First North tirgum nav Eiropas Savienības regulētā vērtspapīru tirgus statusa. Investīcijas First North tirgū var nest lielāku peļņu, taču tās var būt saistītas arī ar lielāku risku, jo uzņēmumiem First North tirgū tiek izvirzītas mērenākas prasības nekā regulētajā tirgū iekļautajiem uzņēmumiem. First North tirgū tiek izmantota tā pati tirdzniecības un norēķinu sistēma kā Baltijas regulētajā tirgū, tādējādi nodrošinot piekļuvi plašam investoru lokam.

Par Nasdaq
Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) ir pasaulē vadošā biržu kompānija, kas sniedz tirdzniecības iespējas investoriem, kotēšanās iespējas uzņēmumiem un nodrošina biržu tehnoloģiju un informācijas pakalpojumus. Ar daudzveidīgiem risinājumiem Nasdaq sniedz klientiem iespēju plānot, uzlabot un īstenot biznesa ieceres ar pārliecību, izmantojot pārbaudītas tehnoloģijas, kas nodrošina pārskatāmību par mūsdienu globālo kapitāla tirgu virzību. Nasdaq ir pirmās elektroniskās biržas izveidotāja pasaulē, un tās izstrādātās biržu tehnoloģijas nodrošina pakalpojumus vairāk nekā 100 biržās 50 valstīs un 1 no 10 pasaules vērtspapīru darījumiem. Nasdaq grupas biržās kotējas vairāk kā 4000 uzņēmumu, kuru kopējā tirgus vērtība pārsniedz 14 triljonus ASV dolāru. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet business.nasdaq.com.

Nasdaq Baltijas tirgus ietver Nasdaq Tallinn, Nasdaq Riga un Nasdaq Vilnius vērtspapīru tirgu, kā arī Nasdaq CSD centrālā vērtspapīru depozitārija Baltijā kopīgo piedāvājumu. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet nasdaqbaltic.com.

Brīdinājums par paziņojumiem, kas vērsti uz nākotni
Informācija, kas šeit tiek sniegta, satur uz nākotni vērstus paziņojumus, kas ietver virkni risku un neskaidrību. Nasdaq brīdina, ka jebkura uz nākotni vērsta informācija negarantē, ka nākotnē šādi rādītāji tiks sasniegti, un faktiskos rezultātus var ietekmēt no Nasdaq neatkarīgi apstākļi. Nasdaq neuzņemas nekādu pienākumu publiski atjaunināt jebkuru uz nākotni vērstu paziņojumu.

Mediju kontakti:
Dace Bulte
+371 67 212 431
dace.bulte@nasdaq.com