Avaldatud: 2019-09-12 09:00:00 CEST
Magnetic MRO
Börsiteade

Magnetic MRO laieneb jõuliselt Aasia suunal, avades esinduse Kuala Lumpuris.

Lennukite täishooldusteenuseid pakkuv ettevõte Magnetic MRO annab teada, et avas oma esinduskontori Malaisa pealinnas Kuala Lumpuris. Ettevõtte uue esinduse eesmärgiks on välja arendada oma ärivõrgustik Kagu Aasia piirkonnas. 

Kuala Lumpuris asuv meeskond keskendub peamiselt Magnetic MRO teenuste juurutamisele kohalikul turul, pakkudes tehnilise koolituse, inseneri- ja DOA lahendusi  Malai, Indoneesia, Singapuri, Tai, Vietnami ja teiste selle piirkonna lennukioperaatoritele ja hooldusettevõtetele. Lisaks pakub Magnetic MRO kohalikele lennufirmadele ja hooldusettevõtetele lennukite varuosade tarneid.  

„Aasia Vaikse ookeani piirkond on lennunduse kõige kiiremini kasvav turg - nii lennukipargi kui ka hoolduse osas. Kuna Magnetic MRO on Euroopas hästitoimiv ettevõte ning samuti tegev juba Hiina turul, siis on see loomulik otsus alustada arendust veel ühes strageeliselt olulisel suunal - Kagu-Aasiasse, ”ütleb Inga Douglas, Magnetic MRO kommertsjuht. 

Olles keskendunud täishooldusteenusele, plaanib Magnetic MRO lõpuks laiendada Kagu-Aasia piirkonnas pakutavate teenuste valikut, hõlmates liinihooldust, mootorihaldust, varahaldust, õhusõiduki lammutamist, lennukite üleminekuhaldust, PBH-programme ja muid tooteid.

Praegu tegutseb Magnetic MRO peaaegu kolmekümnes asukohas üle kogu maailma, sealhulgas Miami (USA), London (Suurbritannia), Amsterdam (Holland), Tallinn (Eesti), Dubai (AÜE), Guangzhou (Hiina) ja värskelt avatud Kuala Lumpur (Malaisia). 

         For more information:
         
         TIINA SHEIN
         Head of Marketing
         and Communications
         +372 507 6353
         tiina.shein@magneticmro.com


19_MMRO_P_Gorodenkoff-026 copy.jpg
Magnetic MRO laieneb jõuliselt Aasia suunal^J avades esinduse Kuala Lumpuris. .pdf