Avaldatud: 2019-09-10 07:55:00 CEST
Merko Ehitus
Muutused nõukogus/juhatuses/audiitorites

Kontserni tütarettevõtte juhatuse esimehe volituste lõppemine (AS Merko Ehitus Eesti)

AS Merko Ehitus kontserni kuuluva AS Merko Ehitus Eesti juhatuse esimees Keit Paal on teavitanud ettevõtte nõukogu oma soovist mitte jätkata juhatuse esimehe positsioonil peale oma teenistuslepingu lõppemist 14. novembril 2019. Keit Paal jätkab juhatuse esimehena oma ametiaja lõpuni või kuni uue juhi tööle asumiseni.

Keit Paal asus AS Merko Ehitus Eesti juhatuse esimehe ametikohale 2016. aastal ja on töötanud Merko kontsernis erinevatel positsioonidel alates 2002. aastast.

AS Merko Ehitus Eesti nõukogu tänab Keit Paali panuse eest ettevõtte arendamisse. Uue juhatuse esimehe otsing on alanud. 

Andres Trink
AS Merko Ehitus
Juhatuse esimees

AS Merko Ehitus (group.merko.ee) kontserni kuuluvad Eesti juhtiv ehitusettevõte AS Merko Ehitus Eesti, Läti turule keskendunud SIA Merks, Leedu turul tegutsev UAB Merko Statyba ning Norra ehitusettevõte Peritus Entreprenør AS. Peatöövõtjana ehitusteenuse osutamise kõrval on kontserni teiseks oluliseks tegevusvaldkonnaks korteriarendus. 2018. aasta lõpu seisuga andis kontsern tööd 764 inimesele ning ettevõtte 2018. aasta müügitulu oli 418 miljonit eurot.