Avaldatud: 2019-09-03 14:46:42 CEST
Merko Ehitus
Börsiteade

Kommentaar meedias ilmunud infole

Täna, 3. septembril 2019 on meedias ilmunud info, justkui AS Merko Ehitus kontserni Läti tütarettevõtte SIA Merksi kontoris oleks toimunud läbiotsimine. Konkreetselt viitavad sellele Postimees online oma artiklis „Läti võimud puistavad Merko kontorit“ ning BNS oma artiklis „Läti kartellileppe uurimises kuulatakse üle ka Merko tütarfirma juhti“.

Praeguse info alusel saame kinnitada, et Läti ametnikud on vestlemas SIA Merksi juhatuse esimehe Oskars Ozolinsiga. SIA Merksi kontoris ei ole toimunud läbiotsimist, ettevõttele ega ühelegi töötajale ei ole esitatud kahtlustust ega süüdistust.

Merit Kullasepp
Kontserni kommunikatsiooni- ja turundusjuht
AS Merko Ehitus
Telefon: +372 650 1250

AS Merko Ehitus (group.merko.ee) kontserni kuuluvad Eesti juhtiv ehitusettevõte AS Merko Ehitus Eesti, Läti turule keskendunud SIA Merks, Leedu turul tegutsev UAB Merko Statyba ning Norra ehitusettevõte Peritus Entreprenør AS. Peatöövõtjana ehitusteenuse osutamise kõrval on kontserni teiseks oluliseks tegevusvaldkonnaks korteriarendus. 2018. aasta lõpu seisuga andis kontsern tööd 764 inimesele ning ettevõtte 2018. aasta müügitulu oli 418 miljonit eurot.