Avaldatud: 2019-08-23 15:30:00 CEST
Ekspress Grupp
Börsiteade

ASi Ekspress Meedia juhatuse liikme volituste pikendamine

ASi Ekspress Grupp kontserni kuuluva 100%-lise tütarettevõtte ASi Ekspress Meedia nõukogu otsustas pikendada juhatuse liikme Urmo Soonvaldi volitusi kuni 31. jaanuarini 2022.

Ettevõtte juhatus jätkab endises viieliikmelises koosseisus: Argo Virkebau (juhatuse esimees), Erle Laak-Sepp, Tarvo Ulejev, Karin Vene ja Urmo Soonvald.

AS Ekspress Meedia on Eesti kõige kiirem, innovaatilisem ja laiema teemaderingiga meediaettevõte, mis pakub tugevat sisu ja nüüdisaegset meediatarbimise kogemust nii paberlehtedes kui ka digitaalsetes kanalites. Ettevõte annab välja rohkem kui 600 000 igakuise lugejaga Eesti suurimat uudisteportaali Delfi, ajalehti Eesti Ekspress, Eesti Päevaleht ning erinevaid ajakirju.


Signe Kukin
Kontserni finantsjuht
AS Ekspress Grupp
+372 669 8381
signe.kukin@egrupp.ee

AS Ekspress Grupp on Baltimaade juhtiv meediakontsern, mille tegevus hõlmab veebimeedia sisutootmist, ajalehtede ja ajakirjade kirjastamist ning trükiteenuste osutamist Eestis, Lätis ja Leedus. Ekspress Grupp, mis alustas oma tegevust 1989. aastal, annab tööd 1700 inimesele, omab Baltimaades juhtivaid online-meedia portaale, annab välja kõige populaarsemaid päeva- ja nädalalehti ning enamikku Eesti kõige populaarsemaid ajakirju.