Avaldatud: 2019-08-05 09:34:22 CEST
Merko Ehitus
Börsiteade

Uus-Veerenni korteriarendusprojekti II etapi ehitusega alustamine (Tallinn, Eesti)

ASi Merko Ehitus kontserni kuuluv AS Merko Ehitus Eesti on alustanud Tallinnas Uus-Veerenni korteriarendusprojekti teise etapi ehitust, mille raames valmib 2020. aasta lõpuks kaheksa hoonet kokku 88 korteri ja 4 äripinnaga.

Uus-Veerenni elukvartal (merko.ee/veerenni) asub Tallinna kesklinnas Veerenni asumis. Projekti teise etapi käigus valmib Veerenni tänava äärde neli kolmekorruselist viilkatusega linnavillat ning Pille tänavale kaks nelja- ja kaks kuuekorruselist äripindadega korterelamut.

Arenduse esimeses etapis valmivad 2019. aasta lõpuks kaksteist hoonet kokku 137 korteri ja 8 äripinnaga. Arendusprojekti kogumahus rajatakse järgmise kümne aasta jooksul ligi poolsada uut kortermaja enam kui tuhande korteriga.

Uus-Veerenni korterelamud on B energiaklassiga. Haljastatud sisehoovidesse rajatakse puhke- ja mängualad, mugavaks liiklemiseks ehitatakse välja kvartalisisesed teed ja autodele maa-alune parkla.

Teise etapi korterite suurused jäävad vahemikku 34–118 ruutmeetrit ja ruutmeetrihinnad on vahemikus 2457–3511 eurot.

AS Merko Ehitus Eesti (merko.ee) on Eesti juhtiv ehitusettevõte, mis teostab üld-, insener-, elektri-, teede- ja elamuehituse töid. Parima kvaliteedi tagamiseks haldab Merko korteriarenduse kõiki etappe: kavandamine, projekteerimine, ehitamine, müük ja garantiiaegne teenindus.

Lisainfo: AS Merko Ehitus Eesti kinnisvaraarenduse divisjoni direktor Tiit Kuusik, tel +372 680 5105.

Priit Roosimägi
Finantsüksuse juht
AS Merko Ehitus
Telefon: +372 650 1250
E-post: priit.roosimagi@merko.ee

AS Merko Ehitus (group.merko.ee) kontserni kuuluvad Eesti juhtiv ehitusettevõte AS Merko Ehitus Eesti, Läti turule keskendunud SIA Merks, Leedu turul tegutsev UAB Merko Statyba ning Norra ehitusettevõte Peritus Entreprenør AS. Peatöövõtjana ehitusteenuse osutamise kõrval on kontserni teiseks oluliseks tegevusvaldkonnaks korteriarendus. 2018. aasta lõpu seisuga andis kontsern tööd 764 inimesele ning ettevõtte 2018. aasta müügitulu oli 418 miljonit eurot.

Manused


Uus-Veerenni II_1.jpg
Uus-Veerenni II_2.jpg