Avaldatud: 2019-07-22 15:30:00 CEST
Ekspress Grupp
Börsiteade

Muudatus kontserni tütarettevõtte juhatuses ja nõukogus (SIA Biļešu Paradīze)

ASi Ekspress Grupp kontserni kuuluva 100%-lise tütarettevõtte SIA Biļešu Paradīze üldkoosolek otsustas nimetada alates 1. augustist 2019 uueks juhatuse liikmeks ja tegevjuhiks Jānis Ķuzulise.

Ühtlasi otsustas osanike üldkoosolek 1. augustist 2019 ametist tagasi kutsuda senise juhatuse liikme Konstantins Kuzikovsi ning nimetada ta samast kuupäevast alates SIA Biļešu Paradīze nõukogu liikmeks. Ettevõtte juhatus jätkab kaheliikmelisena: Jānis Daube ja Jānis Kuzulis ning nõukogu neljaliikmelises koosseisus: Mari-Liis Rüütsalu (esimees), Signe Kukin, Ēriks Naļivaiko ja Konstantins Kuzikovs

Jānis Kuzulise CV on lisatud teatele manusena.

SIA Biļešu Paradīze haldab elektroonilist piletimüügiplatvormi (bilesuparadize.lv) ja piletimüügikohti, müües nende kaudu ürituste korraldajate nimel pileteid erinevatele meelelahutusüritustele.

Signe Kukin
Kontserni finantsjuht
AS Ekspress Grupp
+372 669 8381
signe.kukin@egrupp.ee

AS Ekspress Grupp on Baltimaade juhtiv meediakontsern, mille tegevus hõlmab veebimeedia sisutootmist, ajalehtede ja ajakirjade kirjastamist ning trükiteenuste osutamist Eestis, Lätis ja Leedus.  Ekspress Grupp, mis alustas oma tegevust 1989. aastal, annab tööd 1700 inimesele, omab Baltimaades juhtivaid online-meedia portaale, annab välja kõige populaarsemaid päeva- ja nädalalehti ning enamikku Eesti kõige populaarsemaid ajakirju.

Manus


Janis Kuzulis CV_est.pdf