Publicēts: 2019-06-17 14:12:13 CEST
Valmieras stikla škiedra
Iekšējā informācija

Ir noslēgusies AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA virtuālā konference

Šodien, 2019. gada 17. jūnijā, AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA aizvadīja virtuālo konferenci investoriem. Konferences ietvaros AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA valdes priekšsēdētājs Stefans Jugels (Stefan Jugel) iepazīstināja ar jaunumiem par uzņēmuma darbību un atbildēja uz virtuālās konferences dalībnieku jautājumiem.

Virtuālās konferences ieraksts ir pieejams šeit: https://bit.ly/2WPu8UW, savukārt virtuālās konferences laikā demonstrētā prezentācija ir pieejama uzņēmuma iepriekš publicētajā paziņojumā šeit.

Par VALMIERA GLASS GRUPU: AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA un tās meitas uzņēmumi (turpmāk tekstā saukta – VALMIERA GLASS GRUPA) ir viens no vadošajiem stikla šķiedras ražotājiem Eiropā ar vairāk nekā 55 gadu pieredzi stikla šķiedras ražošanā. VALMIERA GLASS GRUPAS pamatdarbības virzieni ir stikla šķiedras pētniecība, stikla šķiedras produktu izstrāde, ražošana un pārdošana. VALMIERA GLASS GRUPA ir vienīgā uzņēmumu grupa pasaulē ar vertikāli integrētu struktūru un plašu stikla šķiedras produktu klāstu termoizolācijas tirgum ar temperatūras noturību līdz pat 1250°C.


Papildu informācija:
AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA
Tālr.: +371 64202216
E-pasts: latvia@valmiera-glass.com
www.valmiera-glass.com