Paskelbta: 2019-06-06 09:00:00 CEST
Telia Lietuva, AB
Pranešimas apie esminį įvykį

„Telia Lietuva“ Verslo klientų vadovu paskirtas Daniel Karpovič

„Telia Lietuva“, AB (toliau – „Telia Lietuva“ arba Bendrovė) valdyba Verslo klientų vadovu paskyrė Bendrovės Komercijos ir produktų valdymo padalinio vadovą Daniel Karpovič.

„Džiaugiuosi, kad kandidatą šiai svarbiai pozicijai radome Bendrovės viduje. Daniel patirtis telekomunikacijų srityje, gilios komercinės žinios bei jau užmegzti santykiai su „Telia Lietuva“ verslo klientais, leis jam sklandžiai perimti vadovavimą,“ – sakė „Telia Lietuva“ vadovas Dan Strömberg.

Daniel Karpovič (g. 1982 m.) karjerą telekomunikacijų srityje pradėjo 2006 m. Iki įsidarbindamas bendrovėje „Telia Lietuva“, jis įvairias pareigas užėmė įmonėje „Tele2“. Ankstesnėje darbovietėje jis buvo atsakingas už produktų valdymą ir klientų lojalumą Lietuvoje, vėliau verslo plėtrą ir komerciją Estijoje bei Kazachstane. Nuo 2015 m. jis dalyvavo „Tele2“ įmonės Kazachstane ir „Kazakhtelecom“ įmonės „Altel“ sujungimo procese – buvo atsakingas už dviejų prekės ženklų rinkodaros ir komunikacijos strategiją.

2017 m. pradžioje Daniel Karpovič grįžo į Lietuvą ir pradėjo vadovauti „Telia Lietuva“ Verslo klientų Komercijos ir produktų valdymo padaliniui.

2006 m. jis baigė Liublino katalikų universiteto Psichologijos magistro studijas ir papildomai studijavo rinkodarą.


Darius Džiaugys,
Ryšių su investuotojais vadovas,
tel. (8 5) 236 7878,
el. p. darius.dziaugys@telia.lt