Paskelbta: 2019-05-17 10:00:00 CEST
Telia Lietuva, AB
Pranešimas apie esminį įvykį

„Telia Lietuva“ buveinė įsikūrė Saltoniškių g. 7A

Juridinių asmenų registre pakeistas „Telia Lietuva“ buveinės adresas – Saltoniškių g. 7A, LT-03501 Vilnius, Lietuva.

1200 „Telia Lietuva“ darbuotojų iš skirtingų biurų jau įsikėlė ir nuo balandžio dirba naujojoje būstinėje sostinės Saltoniškių gatvėje. Į darbuotojų gerbūvio gerinimą bendrovė investavo 5 mln. eurų, o prie įsikūrimo dirbusi komanda tam skyrė daugiau nei 10 tūkst. valandų.

„Naujoji būstinė atveria naujas galimybes darbuotojams ir kompanijai. Žmonės čia gali dirbti laisvai, vieni su kitais bendradarbiauti ir kartu siekti tikslų, kuriant aukščiausios kokybės telekomunikacijų paslaugas ir suteikiant geriausią patirtį klientams. Ne mažiau svarbios ir paties pastato savybės bei jame įdiegtos technologijos, iki minimumo sumažinančios poveikį aplinkai“, – sako „Telia Lietuva“ vadovas Dan Stromberg.

Naujasis „Telia“ biuras, lyginant su įprastais biurų pastatais, naudoja 40 proc. mažiau energijos, 55 proc. mažiau vandens ir išmeta 46 proc. mažiau anglies dvideginio. Be to, mažiausiai 10 procentų reikiamos elektros energijos pagamina ant stogo įrengti saulės elementai, o pastato sanitariniuose mazguose naudojamas lietaus vanduo, kurį surenka specialūs lietaus vandens kolektoriai.

Šis pastatas taip pat atliepia „Telia Company“ grupės strateginę viziją – iki 2030 metų pasiekti nulinę CO2 emisiją visoje veiklos grandinėje, rūšiuoti arba perdirbti visas atliekas ir į šias veiklas įtraukti 100 proc. darbuotojų.

„BREEAM Excellence“ sertifikatą turinčio pastato plotas siekia 15 tūkst. kvadratinių metrų, iš kurių biuro erdvėms skirta 13 tūkst. kvadratinių metrų. Kiekvienas aukštas suskirstytas į daug skirtingų erdvių, pritaikytų įvairaus tipo darbui. Žmonės gali laisvai pasirinkti jų darbo pobūdį ir asmeninius poreikius atitinkančią erdvę.

„Telia Lietuva“ būstinėje įrengtos išmaniosios apšvietimo ir šildymo bei vėdinimo sistemos, kurios automatiškai prisitaiko prie lauko sąlygų ir taupo energiją. Prie darbo stalų nėra šiukšliadėžių, biure nenaudojami plastikiniai ar popieriniai puodeliai, atliekos rūšiuojamos, spausdinami tik būtini dokumentai.

Požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje yra 420 vietų automobiliams, iš kurių 40 skirta išskirtinai elektromobiliams. Šiose vietose taip pat yra elektromobilių įkrovimo stotelės, kuriomis galima įkrauti visų rūšių elektromobilius. Parkinge ir pastato teritorijoje taip pat yra 200 vietų dviračiams, motoroleriams, motociklams, įrengti dušai.

Be pagrindinės būstinės Saltoniškių gatvėje, sostinėje liko dar du „Telia Lietuva“ biurai: Architektų gatvėje, kur dirba inžinieriai, ir Žirmūnų gatvėje, kur dirba duomenų centrus aptarnaujantys specialistai.


Darius Džiaugys,
Ryšių su investuotojais vadovas,
tel. (8 5) 236 7878,
el. p. darius.dziaugys@telia.lt