Avaldatud: 2019-05-15 09:00:00 CEST
Magnetic MRO
Börsiteade

Finnair usaldab kogu oma ATR lennukipargi uuendamise Magnetic MRO hoolde

 

Soome lennufirma Finnair on sõlminud lepingu lennukite täishooldust pakkuva Eesti ettevõttega Magnetic MRO, et värvida ja uuendada kõik 12 ettevõtte partnerfirma Norra poolt opereeritavat ATR-tüüpi lennukit. Esimene uuenduskuuri läbinud lennuk lendas Magnetic MRO Tallinna angaarist tagasi Helsingisse 8. mail.

 

“Meil on hea meel, et Finnair ja Norra otsustasid kogu oma ATR-pargi uuendamiseks Magnetic MRO poole pöörduda,” kommenteeris ettevõtte operatsioonide juht Kaspars Podins. “Niivõrd suuremahulise projekti ette võtmine tõestab taaskord, et oleme oma klientide kõikide tehniliste vajaduste täitmiseks esmaklassiline partner, kuna pakume täispaketti alustades lennuki salongi disainiuuendustest ja modifitseerimisest kuni lennukikere värvimise ja hooldusteenuseni välja.”

 

Podins lisas, et uuenduskuuri käigus vahetatakse lennukite kulunud sise- ja väliskujundus moodsama ja värskema vastu välja, et saavutada disainis parem ühtsus ning vastata Finnairi kõrgetele standarditele. “Magnetic MRO-l on au panustada Finnairi eduloo jätkumisse ja me loodame, et saame ettevõtte arengute nimel ka tulevikus koostööd jätkata.” 

 

Kahe ettevõtte vahel sõlmitud leping hõlmab kõigi 12 Finnairi ATR-tüüpi lennuki värvimist ja lennuki salongi põhjalikku uuendust, mis tähendab Magnetic MRO interjööriosakonnale seni kõige suuremamahulist spetsiaalselt ühe lennuki jaoks loodud detailide disainimist ja tootmist. Lisaks on antud projekt ettevõtte tehnilisele tiimile esimene kord teostada baashooldust ATR-tüüpi lennukitele.

 

“Finnairi ja Magnetic MRO-d ühendab üle 15 aasta suurepärast koostööd ATR- ja A320-tüüpi lennukite hooldamisel. Magnetic MRO asub väga lähedal meie põhibaasile Helsingis ja ettevõtte viimase aja areng, eriti just lennukite värvimise poolel, veenis meid selles, et nad on võimelised saama etteantud aja jooksul hakkama terve meie lennukipargi modifitseerimise programmiga, tehes seda kvaliteetselt ja konkurentsivõimelise tasu eest,” ütles Finnairi inseneriosakonna juht Juha Ojala.

 

Esimene modifitseerimisprojektis osalenud lennuk toimetati Magnetic MRO Tallinna angaarist kliendi kätte 8. mail. Kogu projekt on plaanitud lõpule viia 2020. aasta esimeseks kvartaliks.

 

         Tiina Shein
         Magnetic MRO turunduse ja kommunikatsioonijuht
         5076353
         tiina.shein@magneticmro.com


RAUD6570.jpg
RAUD5984.jpg
RAUD6220.jpg
RAUD5824.jpg
Finnair usaldab kogu oma ATR lennukipargi uuendamise Magnetic MRO hoolde.pdf
RAUD6034.jpg
RAUD6806.jpg