Avaldatud: 2019-02-11 10:40:00 CET
Nasdaq Tallinn
Börsiteade

Magnetic MRO tugevdab oma positsiooni Lähis-Ida turul

Tallinn, Eesti, 2019-02-11 10:40 CET --  

Kommertslennukite täisteenust pakkuv ettevõte Magnetic MRO AS on jõuliselt sisenemas Lähis-Ida regiooni õhusõidukite hoolduse turule. Täna hommikul allkirjastas Magentic MRO tegevjuht Risto Mäeots ja Saudi Araabia ettevõtte First Premium (FPSS) omanik Sheikh Ghassan Omar Attar vastastikuse mõistmise memorandumi (MoU) õhusõidukite hooldustööde tugiteenuste osutamiseks Saudi Araabia Kuningriigi ja Lähis-Ida regioonis.  

Ettevõtted leppisid kokku, et esmajoones luuakse ja arendatakse õhusõidukite rataste ja rehvide, pidurite, akude ja muude töökodade hoolduskeskused Jiddahis. Koostöö hilisemates etappides on plaanis ka avada mootorihällide keskus, mida juhib Magnetic MRO tütarfirma EngineStands24 ning nii EASA 147 nõuetele vastav tehniline koolituskeskus kui ka EASA 145 nõuetele vastavad õhusõidukite liini- ja baashoolduse keskused

“Magnetic MRO-l on suur au käed lüüa lugupeetud Sheikh Ghassan Attariga, First Premium omaniku ja tegevjuhiga, et edasi arendada meie kvaliteetset kõrgel tasemel õhusõidukite hooldusteenuseid Saudi Araabia regioonis, “ ütles Magnetic MRO tegevjuht Risto Mäeots pärast lepingu allkirjastamist MRO Middle East raames täna hommikul.

Mäeots lisas, et uus koostöö on kooskõlas Magnetic MRO visiooniga toetada piirkondlikku lennutööstuse arengut, pakkudes Saudi lennuettevõtjatele juurdepääsu ettevõtte kvaliteetsetele teenustele ja innovaatilistele lahendustele.

“Usume kindlalt, et Magnetic MRO ja First Premium vaheline partnerlus annab meile olulise tõuke meie lennunduse klientide vajaduste paremaks toetamiseks ja viib meid Saudi Araabia Kuningriigi lennukite hooldusturul juhtivale positsioonile, “ sõnas Sheikh Ghassan Omar Attar, kes on nii  Saudi juhtiva reisifirma Attar Travel omanik ja tegevjuht kui ka Jiddahis asetseva First Premium for Support Services omanik.

 

Lisainfo:
TIINA SHEIN
Turundus- ja kommunikatsioonijuht

+372 507 6353
tiina.shein@magneticmro.com

 

Nasdaq Baltic
Issuer Services
+372 640 8800
www.nasdaqbaltic.com

 

Nasdaq Balti koondnimetus hõlmab Nasdaq kontserni kuuluvaid börse, reguleeritud turge ja alternatiivturge First North, mida korraldavad Nasdaq'i turukorraldajad Balti riikides, st Nasdaq Tallinn AS, Nasdaq Riga AS ja AB Nasdaq Vilnius.


IMG_4232.jpg
IMG_4220.jpg