Avaldatud: 2019-01-11 15:45:00 CET
Linda Nektar
Börsiteade

AS Linda Nektar sõlmis turutegemise lepingu

11. jaanuar 2019

AS Linda Nektar („ettevõte“) sõlmis aktsiaseltsiga LHV Pank („LHV“) turutegemise lepingu, tagamaks ettevõtte aktsiate piisava likviidsuse börsil. Lepingu põhitingimused on järgmised:

• Kokkulepe kehtib 31. detsembrini 2019, kusjuures tähtaeg on pikendatav.

• Maksimaalne hinnavahemik. Ostu- ja müügikorralduste maksimaalne hinnavahemik on 10%, mis arvutatakse ostukorralduste hinna põhjal.

• Kauplemisperiood. LHV tagab, et ostu- ja müügikorraldusi esitatakse kokkuleppe tingimuste kohaselt vähemalt 85% ulatuses alternatiivturu First North lahtiolekuajast.

• Korralduste minimaalne päevamaht. Ostu- ja müügikorralduste minimaalne maht (korralduste minimaalne päevamaht) on 500 eurot.

• Maksimaalne maht. Kokkuleppe alusel LHV teostatavate tehingute maksimaalne rahaline maht igal Nasdaq Tallinna kauplemispäeval on 2500 eurot (s.o korralduste minimaalne päevamaht korrutatuna viiega). Kui see piirmäär täitub, on LHV-l õigus tühistada kõik ostu- ja müügikorraldused kuni asjakohase kauplemispäeva lõpuni.

• Korralduste tagasivõtmine. LHV-l on õigus tagasi võtta ostu- ja/või müügikorraldused, kui ettevõtte aktsia hind kõigub 10% emmas-kummas suunas, arvestatuna Nasdaq Tallinna eelmise kauplemispäeva sulgemishinna või kokkuleppe kohaselt LHV sooritatud eelmise tehingu hinna põhjal.

 

AS Linda Nektar on 1940-ndatel aastatel alguse saanud Eesti ettevõte, mis toodab kääritatud jooke regionaalsele joogitööstusele. Ettevõte keskendub pakendamata puuviljaveinide valmistamisele ning tegutseb ärilt-ärile mudeli alusel. Ettevõtte tootmine paikneb Baltimaade ja Põhja-Euroopa turgude suhtes logistiliselt soodsas asukohas Lõuna-Eestis.

Mahukad investeeringud uurimis- ja arendustegevustesse on viinud uudse aroomitootmise tehnoloogiani, mille arendamine ja laialdasem kasutuselevõtt koos uutele turgudele laienemisega on järgnevate aastate jooksul peamine tähelepanu keskpunkt.

AS Linda Nektari aktsiad on kauplemisele võetud Nasdaq Balti First North aktsianimekirjas.

Linda Nektari sertifitseeritud nõustaja on  AS LHV Pank.

         Lisainformatsioon:
         
         Kadri Rauba
         Juhatuse liige
         AS Linda Nektar
         Aadress: Valga mnt 4, Kobela alevik, Antsla vald, Võru maakond, Eesti
         Telefon: +372 785 5768
         E-mail: info@lindanektar.ee