Avaldatud: 2018-12-04 10:30:00 CET
Tallink Grupp
Börsiteade

Teatud Tallink Silja Oy ja Tallink Silja AB töötajatele suunatud täiendav FDR-i boonusprogramm

AS Tallink Grupp („Selts“ või „Tallink“) teavitab, et Seltsi juhatus on täna heaks kiitnud täiendava Seltsi Soome väärtpaberite hoidmistunnistuse (inglise keeles: Finnish share depositary receipt FDR“) boonusprogrammi, millega antakse nendele Tallink Silja Oy ja Tallink Silja AB töötajatele, kellele oli esialgne FDR-i boonusprogramm (avalikustatud 1. novembril 2018) suunatud, aga kes ei osalenud boonusprogrammis kooskõlas boonusprogrammi tingimustega enne selle lõppemist, võimalus saada Seltsi FDR-e.

Igal sellisel töötajal on võimalik saada kuni 750 FDR-i tasuta tingimusel, et töötaja kirjalik nõusolek (aktsept) on Tallinki poolt kätte saadud hiljemalt 18. detsembril ning töötaja esitab vajalikud andmed FDR-ide ülekandmiseks. Seega maksimaalselt kuni 30 750 FDR-i antakse töötajatele, mis vastab 34 901,25 eurole arvutatuna 30. novembri 2018 Nasdaq Tallinna börsi sulgemishinna seisuga.

Boonusprogrammi eesmärk on hoida valitud töötajate pikaajalist huvi Tallinki arengusse ja kasvu ning suurendada Seltsi investorbaasi Soomes.

FDR-id, mis antakse boonusprogrammi raames, on aktsiad (konverteerituna Seltsi FDR-ideks), mille Selts on tagasi ostnud turult kooskõlas korralise üldkoosoleku poolt 9. juunil 2015 heaks kiidetud oma aktsiate tagasiostu tingimustega nagu teavitati 1. novembri 2018 börsiteatega. Uusi aktsiaid või Tallinki FDR-e ei lasta välja ega pakuta.


Veiko Haavapuu
Finantsdirektor

AS Tallink Grupp
Sadama 5/7
10111 Tallinn, Estonia
E-mail veiko.haavapuu@tallink.ee