Paskelbta: 2018-12-02 15:23:24 CET
AUGA group, AB
Kita informacija

CORRECTION: Kvietimas į AUGA group 2018 metų 9 mėnesių neaudituotų finansinių rezultatų pristatymą internetiniame seminare

Corrected: pataisyta registracijos nuoroda į internetinį seminarą.

Š.m. gruodžio 3 d. 9.00 val. AUGA group, AB kviečia akcininkus, investuotojus, analitikus ir visus besidominčius į 2018 metų trijų ketvirčių neaudituotų finansinių rezultatų pristatymą internetiniame seminare (angl. „webinar“), kuris vyks anglų kalba.

Bendrovės 2018 metų trijų ketvirčių neaudituotus finansinius rezultatus komentuos ir po prezentacijos į dalyvių klausimus atsakys Bedrovės generalinis direktorius Linas Bulzgys ir Finansų direktorius Martynas Repečka.

Po prezentacijos, seminaro dalyviai galės užduoti klausimus Bendrovės vadovybei. Dėl riboto seminarui skirto laiko maloniai prašome atsiųsti klausimus iš anksto iki 2018 m. gruodžio 1 dienos el. paštu: simona.backiene@nasdaq.com

Kaip prisijungti prie internetinio seminaro?

Visus norinčius dalyvauti internetiniame seminare, prašome registruotis aktyvuojant šią nuorodą: https://attendee.gotowebinar.com/register/672731086986882050 .Jums bus išsiųsta nuoroda prisijungti į internetinį seminarą ir instrukcija, kaip sėkmingai tai padaryti. Jungiantis į seminarą pirmą kartą, bus prašoma atsisiųsti nedidelį priedą interneto naršyklei. Internetinis seminaras bus įrašomas ir jo įrašas bus patalpintas įmonės internetiniame puslapyje www.auga.lt ir Nasdaq Baltic youtube.com paskyroje.

Kas yra internetinis seminaras?

Internetinis seminaras – internetinė priemonė, kurios metu bendrovės atsakingi asmenys komentuoja bendrovės finansinius rezultatus. Internetinis seminaras suteikia galimybę internetinėmis priemonėmis bendrauti su esamais ir potencialiais investuotojais, žiniasklaida bei kitais vertybinių popierių rinkos dalyviais, tiesiogiai užduoti klausimus ir iš karto gauti atsakymus iš bendrovės vadovų.

Linas Bulzgys, Generalinis direktorius, tel. +370 5 233 5340