Avaldatud: 2018-11-14 08:20:00 CET
Pro Kapital Grupp
Börsiteade

AS Pro Kapital Grupp korraldab investorpäeva vastavatud T1 Mall of Tallinn keskuses

AS Pro Kapital Grupp ootab nii olemasolevaid investoreid kui ka kõiki teisi huvilisi eksklusiivsele investorpäevale 20. novembril 2018, kell 12:00, vastavatud T1 Mall of Tallinn keskusesse, aadressil Peterburi tee 2.

Investoritele suunatud päeval räägitakse börsiettevõttest lähemalt ning antakse ülevaade senistest tegevustest Eestis, Lätis ja Leedus. Lisaks räägitakse ka tuleviku arendustest.

Üritusel esinevad AS Pro Kapital Grupp tegevjuht Paolo Michelozzi, finantsjuht Angelika Annus ning juhatuse liige ja T1 tegevjuht Allan Remmelkoor. Hiljem toimub koos juhtidega tuur T1 keskuses ning külalistel on võimalik esitada küsimusi.

T1 Mall on Tallinn on unikaalne keskus. Äsja avatud keskuse ligi 55 000 ruutmeetri peale on kokku koondatud üle 200 kaubandus-, vabaaja- kui ka elamusteenuste pakkuja. Transpordi sõlmpunktis paiknev hoone on esimene uue põlvkonna keskus, mis muuhulgas üllatab nii maailmas ainulaadse 20-meetrise sisepargi kui 2019. aastal avatava 120 meetri kõrguselt vaateid pakkuva vaaterattaga hoone katusel.

Limiteeritud kohtade arvu tõttu on vajalik eelnev registreerimine. Registreeruda saab juuresoleval lingil: http://www.prokapital.com/investorpaev/

Kontakt:
Angelika Annus
Finantsjuht
AS Pro Kapital Grupp
Telefon: +372 614 4920
E-mail: angelika.annus@prokapital.com

AS Pro Kapital Grupp on Eesti juhtiv kinnisvaraarendaja, kes tegeleb kaasaegsete suuremahuliste äri- ja elamukinnisvara projektide arendamisega Eesti, Läti ja Leedu pealinnades.