Avaldatud: 2018-10-11 08:00:00 CEST
Olympic Entertainment Group
Börsiteade

OEG ärisegmentide auditeerimata hasartmängutulud 2018. aasta 3. kvartal ja 9 kuud

Ärisegmentide hasartmängutulud enne hasartmängumakse (miljonites eurodes)

 

 III kv 2018III kv 2017Muutus
Eesti11,011,0-0,5%
Läti15,916,2-1,8%
Leedu6,36,22,2%
Slovakkia4,04,00,0%
Itaalia7,76,912,3%
Malta4,23,618,1%
Kokku49,247,92,7%

 

 9 kuud 20189 kuud 2017Muutus
Eesti33,132,61,6%
Läti46,246,4-0,6%
Leedu18,019,2-6,3%
Slovakkia11,411,9-4,0%
Itaalia24,022,47,2%
Malta12,09,723,1%
Kokku144,7142,21,7%

 

Madis Jääger
Juhatuse esimees
Olympic Entertainment Group AS
Tel + 372 667 1250
E-post madis.jaager@oc.eu
http://www.olympic-casino.com