Avaldatud: 2018-05-11 15:02:16 CEST

Admiral Markets AS sulgeb oma Tšehhi Vabariigis asutatud filiaali

Admiral Markets AS sulgeb 11.06.2018 oma Tšehhi Vabariigis asutatud filiaali „Admiral Markets AS, organizační složka“.

Filiaali sulgemine on seotud Admiral Markets AS-i emaettevõtte Admiral Markets Group AS strateegia elluviimisega. Strateegia ühe osana on samasse konsolideerimisgruppi kuuluv investeerimisühing Admiral Markets UK Ltd asutanud Euroopa Liidu riikidesse mitmeid filiaale, sh on ettevõte asutanud filiaali ka Tšehhi Vabariiki, mille osas on Admiral Markets UK Ltd juhtkond teinud otsuse teha filiaal täisoperatiivseks alates 11.06.2018.

Kuivõrd Admiral Markets AS-i filiaalide tegevuse jätkamist samades riikides, kus omab filiaali ka Admiral Markets UK Ltd, on hinnatud ebavajalikuks ja -otstarbekaks, on Admiral Markets AS otsustanud sulgeda Tšehhi Vabariigis asutatud filiaali ning jätkata oma olemasolevate ning potentsiaalselt uute klientide teenindamist Tšehhi Vabariigis piiriülese tegevusloa alusel.

Admiral Markets AS-i Tšehhi Vabariigist pärinevate klientide huvid on jätkuvalt kaitstud läbi sõsarettevõtte Admiral Markets UK Ltd-ga vastavasisulise teenuse osutamise kokkuleppe.

Admiral Markets AS ei kavanda filiaali sulgemisega seoses täiendavaid muudatusi olemasolevatele klientidele, kaasaarvatud nende lepingute lõpetamist.

Lisainfo:

Sergei Bogatenkov
Admiral Markets AS-i juhatuse esimees
ir@admiralmarkets.com
+372 6 309 300