Avaldatud: 2018-05-04 17:45:45 CEST

Admiral Markets AS sulgeb oma Rumeenia Vabariigis asutatud filiaali

Admiral Markets AS sulgeb 04.06.2018 oma Rumeenia Vabariigis asutatud filiaali „Admiral Markets AS Tallinn Sucursala Bucuresti“.

Filiaali sulgemine on seotud Admiral Markets AS-i emaettevõtte Admiral Markets Group AS strateegia elluviimisega. Strateegia ühe osana on samasse konsolideerimisgruppi kuuluv investeerimisühing Admiral Markets UK Ltd asutanud Euroopa Liidu riikidesse mitmeid filiaale ning Admiral Markets AS juba 2016. aastal sulgenud filiaalid Läti, Leedu ja Bulgaaria Vabariikides.

Kuivõrd Admiral Markets AS-i filiaalide tegevuse jätkamist samades riikides, kus omab filiaali ka Admiral Markets UK Ltd, on hinnatud ebavajalikuks ja -otstarbekaks, on Admiral Markets AS otsustanud sulgeda Rumeenia Vabariigis asutatud filiaali ning jätkata oma olemasolevate ning potentsiaalselt uute klientide teenindamist Rumeenia Vabariigis piiriülese tegevusloa alusel.

Admiral Markets AS-i Rumeenia Vabariigist pärinevate klientide huvid on jätkuvalt kaitstud läbi sõsarettevõtte Admiral Markets UK Ltd-ga vastavasisulise teenuse osutamise kokkuleppe.

Admiral Markets AS ei kavanda filiaali sulgemisega seoses täiendavaid muudatusi olemasolevatele klientidele, kaasaarvatud nende lepingute lõpetamist.

Lisainfo:

Sergei Bogatenkov
Admiral Markets AS-i juhatuse esimees
ir@admiralmarkets.com
+372 6 309 300