Avaldatud: 2018-02-02 16:19:42 CET
Admiral Markets
Muutused nõukogus/juhatuses/audiitorites

Muudatused Admiral Markets AS juhatuses ning nõukogus

 

Tallinn, Eesti, 02.02.2018

Admiral Markets AS-i nõukogu otsustas 02.02.2018 nimetada Mindaugas Deksnys´i ettevõtte juhatuse uue liikmena ning kutsuda tagasi juhatuse liikme Dmitri Lauši. Admiral Markets AS-i üldkoosolek otsustas 02.02.2018 nimetada ettevõtte nõukogu liikmeks Dmitri Lauši.

Mindaugas Deksnys on omandanud USA-s Concordia Wisconsini ülikoolis magistrikraadi ärijuhtimise erialal. Deksnys töötas aastatel 2013-2016 Admiral Markets AS-i  ja Admiral Markets UK Ltd Leedu filiaalide direktorina. Alates 2017. aastast on ta Admiral Markets Group AS-i juhatuse liige. Mindaugas Deksnys ei kuulu teiste äriühingute juhtorganitesse.

Juhatuse liikme volitused kehtivad kuni 02.02.2021.

Admiral Markets AS-i juhatusse kuulub kolm liiget: Sergei Bogatenkov, Dmitry Kuravkin ning Mindaugas Deksnys.

Admiral Markets AS-i uus nõukogu liige Dmitri Lauš on Admiral Markets Group AS-i aktsionär ja kaasasutaja. Dmitri Lauš on omandanud Estonian Business School bakalaureusekraadi rahvusvahelise ärijuhtimise erialal. Dmitri Lauš on konsolideerimisgrupi siseselt nimetatud Admiral Markets UK Ltd, Admiral Markets Cyprus Ltd, BCNEX OÜ ning AMTS Solutions OÜ juhatustesse. Samuti kuulub ta mittetulundusühingute Admiral Invest Klubi, Digitaalklubi “FX” ning MTÜ FinanceEstonia juhatustesse. Lisaks osalusele Admiral Markets Group AS-is, kuulub Dmitri Lauš´ile 100% osalus ettevõtetes Laush OÜ ja Dear Innovations OÜ ning 50% kaudne osalus AdmiralCrypto Investments OÜ-s. Eelnevalt nimetatud ettevõtetes on Dmitri Lauš ka juhatuse liige.

Nõukogu liikme volitused kehtivad kuni 02.02.2023.

Admiral Markets AS-i nõukokku kuulub viis liiget: Alexander Tsikhilov, Aleksandr Ljubovski, Anton Tikhomirov, Anatolii Mikhalchenko ning Dmitri Lauš.

Muudatused juhatuses ning nõukogus on osa Admiral Markets AS-i ning selle emaettevõtte strateegiast tsentraliseerida põhiprotsesside juhtimist, mis tagab juhtimisstruktuuri suurema läbipaistvuse ja efektiivsuse.

Sergei Bogatenkov
Admiral Markets A-iS juhatuse esimees
ir@admiralmarkets.com
+372 6 309 300