Paskelbta: 2018-01-31 15:00:00 CET
Nasdaq Vilnius
Pranešimas spaudai

Nasdaq sveikina naująjį narį Interactive Brokers (U.K.) Limited Baltijos rinkoje

Talinas/Ryga/Vilnius, Nasdaq Baltijos rinka, 2018 sausio 31 d. - Nasdaq (NDAQ) praneša, kad finansų tarpininkavimo paslaugas teikiančiai bendrovei „Interactive Brokers (U.K.) Limited” suteikta nario teisė prekiauti Nasdaq Baltijos rinkoje nuo 2018 m. vasario 1 d. Bendrovė pateikė narystės prašymus visoms trims Baltijos rinkos vertybinių popierių biržoms - „Nasdaq Tallinn”, „Nasdaq Riga”, „Nasdaq Vilnius” - prekiauti akcijomis reguliuojamoje ir alternatyvioje „First North” rinkose.

Londone įsikūrusi finansų tarpininkavimo bendrovė „Interactive Brokers (U.K.) Limited”, kuri yra globalaus žaidėjo – „Interactive Brokers  Group  LLC”  dalis, tapo 19 – uoju nariu Nasdaq Baltijos rinkoje. Įmonė teikia finansų tarpininkavimo ir atsiskaitymų paslaugas per elektronines prekybos sistemas privatiems ir instituciniams investuotojams. Bendrovei Didžiosios Britanijos finansų priežiūros institucija (angl. the Financial Conduct Authority) suteikė leidimą teikti investicinės paslaugas nuo 2002 – ųjų metų.

„Džiaugiamės galėdami pasveikinti  bendrovę „Interactive Brokers (U.K.) Limited”, kurios grupės paslaugos yra teikiamos 120 – yje rinkų, prisijungus prie Nasdaq Baltijos rinkos narių. „Interactive Brokers” grupė yra vienas didžiausių finansų tarpininkavimo paslaugas individualiems investuotojams teikiantis žaidėjas. Tai svarbus pasiekimas Baltijos kapitalo rinkai – nuo šiol Baltijos rinkoje listinguojamos bendrovės taps dar labiau žinomos ir prieinamos  globaliems investuotojams”, – sako Daiga Auziņa-Melalksne, Nasdaq Baltijos rinkos vertybinių popierių biržų ir „Nasdaq Ryga” vadovė. 

„Interactive Brokers (U.K.) Limited” Baltijos rinkoje prekiaus naudodamas nario atpažinimo kodą TMBC.

Daugiau informacijos galite rasti čia: https://www.interactivebrokers.co.uk

Apie „Interactive Brokers” grupę:

Bendrovė Interactive Brokers Group teikia finansų tarpininkavimo paslaugas vykdant sandorius įvairiomis valiutomis bei atsiskaitymo už vertybinius popierius paslaugas daugiau nei 120 – yje rinkų skirtingose šalyse per įmonės „IB Universal Account” sąskaitą. „Interactive Brokers” grupės centrinė būstinė įsikūrusi  Grinviče, Konektikuto valstijoje, bendrovė taip pat teikia paslaugas Šveicarijoje, Kanadoje, Hong Konge, Australijoje,  Vengrijoje, Japonijoje, Indijoje ir Kinijoje.

About Nasdaq

Nasdaq (NASDAQ: NDAQ) – didžiausia vertybinių popierių prekybos technologijų, vertybinių popierių kotiravimo ir informacijos paslaugų tiekėja visuose šešiuose žemynuose. Nasdaq paslaugų portfelyje – diversifikuoti sprendimai, leidžiantys klientams planuoti ir optimizuoti verslą, įgyvendinti verslo vizijas. Nasdaq technologijos – nepamainomas skaidrumą ir supratimą šiuolaikinėse pasaulio kapitalo rinkose užtikrinantis instrumentas. Nasdaq – tai pirmoji elektroninė vertybinių popierių birža pasaulyje, šiuo metu 50 šalyse valdanti 90 biržų, kuriose sudaromas maždaug vienas iš dešimties vertybinių popierių sandorių pasaulyje. Nasdaq kotiruojama daugiau kaip 3900 bendrovių, kurių rinkos kapitalizacija viršija 13 trilijonų JAV dolerių. Daugiau informacijos: business.nasdaq.com.

Nasdaq Baltijos rinka – tai bendras Nasdaq Tallinn, Nasdaq Riga ir Nasdaq Vilnius rinkų, taip pat ir Nasdaq CSD siūlomų bendrų produktų bei paslaugų pavadinimas. Daugiau apie Nasdaq Baltijos rinką: nasdaqbaltic.com.

 

Įspėjamasis pranešimas

Informacijoje, pateiktoje šiame pranešime spaudai, yra į ateitį nukreiptų pareiškimų, kurie nėra aiškiai apibrėžti ir yra susiję su įvairiomis rizikomis. Nasdaq įspėja, kad bet kokia į ateitį nukreipta informacija negali būti laikoma garantija dėl bet kokių ateities rezultatų pasiekimo, ir Nasdaq nekontroliuoja veiksnių, kurie gali paveikti tokius faktinius rezultatus. Nasdaq neprisiima jokios atsakomybės viešai atskleisti bet kokių į ateitį nukreiptų pareiškimų.

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Daiva Taučkėlaitė

+370620 55 127

daiva.tauckelaite@nasdaq.com