Avaldatud: 2017-10-13 12:00:00 CEST
Nasdaq Tallinn
Börsiteade

AS „MADARA Cosmetics“ korraldab veebiseminari

Tallinn, Eesti, 2017-10-13 12:00 CEST (GLOBE NEWSWIRE) -- AS „MADARA Cosmetics“ korraldab veebiseminari

Klikates veebiseminari registreerumise vormile kinnitan, et osalen veebiseminaril ainult info saamise eesmärgil ning saan aru, et vastavalt 26. septembril, 2017 Läti Finants- ja Kapitaliturgude Komisjoni poolt registreeritud „AS MADARA Cosmetics“ aktsiate avaliku pakkumise prospektile viiakse pakkumine läbi ainult Eestis ja Lätis.

Infoks: antud teave on vaid informatiivse tähendusega ning pole mõeldud investeerimisotsuste langetamiseks. Enne otsuse vastuvõtmist nendesse aktsiatesse investeerimise kohta on vajalik tutvuda registreeritud aktsiate emissiooniprospekti reeglite ja tingimustega, samuti hinnata, kas konkreetne investeerimistoode on vastavuses Teie investeerimisportfelli, huvide ja riskiprofiiliga.

 

AS „MADARA Cosmetics“ korraldab veebiseminari 16.oktoobril, 2017 kell 15:30 (EEST). Veebiseminarile on oodatud Eesti ja Läti residendid. Veebiseminari viib läbi AS „MADARA Cosmetics“ juhatuse liige ja aktsionär Uldis Iltners kes tutvutab ettevõtet andes ülevaate ettevõtte kiirest kasvust, finantsidest ja ekspordist. Samuti investeeringute kasutamisest ning teeb sektorist üldise ülevaate. Uldis Iltners tutvustab lähemalt ka ettevõtte aktsiate esmase avaliku pakkumise (IPO) läbiviimist.
Veebiseminar toimub inglise keeles.

Küsimustele vastatakse peale presentatsiooni. Kuna veebiseminari aeg on piiratud, soovitame küsimused saata enne veebiseminari toimumist, hiljemalt 16.oktoobriks 2017 kell 11:00 e-kirja teel: eva.dzerve@nasdaq.com.

Veebiseminaril osalemine:

Osalemiseks on vajalik internetiühendusega arvuti ja kõrvaklapid.
Veebiseminaril osalejate arv on piiratud, osalemiseks palume teil eelnevalt registreeruda aadressil:  register.gotowebinar.com/register/1814130800111098883.
Teile saadetakse link veebiseminarile ning juhised keskkonna kasutamiseks. Kui osalete veebiseminaril esimest korda, palutakse alla laadida vajalik rakendus.

 

Mis on veebiseminar?

Veebiseminar on virtuaalne konverents, mille käigus on ettevõtte esindajatel võimalus ettevõtte ning selle tulemuste kohta infot jagada. Veebiseminar võimaldab vahetut suhtlust ning annab võimaluse küsida küsimusi otse ettevõtte juhtkonnalt.

Kontakt:
info@madaracosmetics.com
+371 66154811

 

Nasdaq Baltic Exchange
Issuer Services
+372 640 8800
www.nasdaqbaltic.com

 

Nasdaq Balti börsi koondnimetus hõlmab Nasdaq kontserni kuuluvaid börse, reguleeritud turge ja alternatiivturge First North, mida korraldavad Nasdaq'i turukorraldajad Balti riikides, st Nasdaq Tallinn AS, Nasdaq Riga AS ja AB Nasdaq Vilnius.