Publicēts: 2017-09-11 15:00:00 CEST
Olainfarm
Iekšējā informācija

Olainfarm virtuālajā konferencē paziņo pārskatītās peļņas prognozes

AS „Olainfarm” šodien, aicina visus akcionārus, investorus, masu mediju pārstāvjus un ikvienu interesentu piedalīties uzņēmuma rīkotajā virtuālajā konferencē š.g. 11. Septembrī plkst. 16:00 (pēc Latvijas laika). Lai pievienotos vebināram, lūdzu sekojiet instrukcijām zemāk.

Olaine, 2017-09-11 15:00 CEST -- Virtuālo konferenci (vebināru) vadīs un uz dalībnieku jautājumiem atbildēs AS „Olainfarm” valdes loceklis Salvis Lapiņš. Vebināra prezentācija notiks angļu valodā, taču būs iespēja uzdot jautājumus arī latviešu valodā.

Vebināra ietvaros Salvis Lapiņš runās par aktualitātēm uzņēmumā, kā arī analizēs AS „Olainfarm” 2017. gada 2. ceturkšņa finanšu rezultātus. Pēc prezentācijas uzņēmuma pārstāvis atbildēs uz vebināra apmeklētāju jautājumiem.

Cita starpā Lapiņa k-gs informēs, par to, ka ir mainīta uzņēmuma un uzņēmumu grupas peļņas prognoze 2017.gadam.  Ir sagaidāms, ka nekonsolidētā AS Olainfarm peļņa 2017.gadā sasniegs 11 miljonus eiro, bet konsolidētā peļņa 13.5 miljonus eiro.  Abas prognozes ir izdarītas ar pieņēmumu, ka šī gada otrajā pusē valūtas svārstības neatstās būtisku ietekmi un uzņēmuma peļņas rādītājiem.

Vebināra ietvaros tā apmeklētāji tiks iepazīstināti ar klātpievienoto prezentāciju.
 

Kas ir vebinārs?
Vebinārs ir virtuāla konference, kuras laikā uzņēmuma pārstāvis sniedz informāciju par uzņēmumu, tā darbību un attīstības plāniem. Vebinārs nodrošina interaktīvu komunikāciju, sniedzot iespēju klausītājiem uzdot jautājumus un saņemt atbildes no uzņēmuma pārstāvja tiešsaistē.

Kā pievienoties?
Lai sekotu līdzi vebināram, Jums būs nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu un austiņas.
Lai pieteiktos dalībai vebinārā, lūdzam iepriekš reģistrēties, izmantojot saiti:

http://ej.uz/OLF_2017Q2.

Pēc reģistrācijas procesa pabeigšanas, uz norādīto e-pastu Jums tiks nosūtīta vebināra saite un instrukcijas. Pirmo reizi pieslēdzoties vebināram, Jums būs nepieciešams lejupielādēt sistēmas programmatūru savā datorā, kas aizņems tikai dažas sekundes. Turpmāk, piedaloties Nasdaq Baltic organizētos vebināros, tas atkārtoti nebūs jādara.

Papildu informācija par vebināru pieejama šeit: http://www.nasdaqbaltic.com/lv/pakalpojumi-3/vebinari-2/

AS „Olainfarm“ ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar 45 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Kompānijas darbības pamatprincips ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei. Šobrīd AS „Olainfarm“ produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 40 pasaules valstīm, tostarp Baltijas valstīm, Krieviju, citām NVS valstīm, Eiropu, Ziemeļameriku, Āzijas valstīm un Austrāliju
 

         Papildu informācija:
         Salvis Lapiņš
         AS „Olainfarm“ valdes loceklis
         mob. tālr. +37126448873
         E-pasts: Salvis.Lapins@Olainfarm.lv


webinarsept17.pdf