Avaldatud: 2017-07-19 08:30:00 CEST
Tallinna Vesi
Börsiteade

AS Tallinna Vesi korraldab 2017. aasta teise kvartali tulemuste tutvustamiseks veebiseminari

Tallinna Vesi kutsub aktsionäre, investoreid, analüütikuid ja teisi huvilisi osalema ettevõtte teise kvartali majandustulemusi tutvustaval veebiseminaril 28. juulil 2017 kell 11.00. Veebiseminar toimub inglise keeles.

Tulemusi tutvustavad juhatuse esimees Karl Heino Brookes ning finantsdirektor Riina Käi. Küsimusele vastavad juhatuse esimees ja finantsdirektor pärast presentatsiooni. Kuna veebiseminari aeg on piiratud, soovitame küsimused saata enne veebiseminari toimumist, hiljemalt 27. juuli 2017 südaööks e-kirja teel: eliis.vennik@tvesi.ee.

Kuidas veebiseminaril osaleda?

Veebiseminaril osalemiseks palume registreeruda hiljemalt 28. juulil kell 10.00, aadressil: https://attendee.gotowebinar.com/register/2139785251675677185. Teile saadetakse link veebiseminarile ning juhised keskkonna kasutamiseks. Kui osalete veebiseminaril esimest korda, palutakse alla laadida vajalik rakendus. Juhul kui rakenduse allalaadimine ei õnnestu, avaneb automaatselt veebibrauser, mis võimaldab veebiseminari kuulata. Tehnilistel põhjustel on veebiseminaril võimalik osaleda vaid 90 registreerunud osalejal, registreerumise järjekorra alusel.

Osalejatele saadetakse üks tund enne veebiseminari algust meeldetuletuseks e-kiri. Veebiseminar lindistatakse ning avalikustatakse nii ettevõtte kodulehel kui ka Nasdaq Balti youtube.com kontol.

Mis on veebiseminar?

Veebiseminar on virtuaalne konverents, mille käigus on ettevõtte esindajatel võimalus ettevõtte ning selle tulemuste kohta infot jagada. Veebiseminar võimaldab vahetut suhtlust ning annab võimaluse küsida küsimusi otse ettevõtte juhtkonnalt.

          

         Riina Käi
         AS Tallinna Vesi
         Finantsdirektor
         Tel: (+372) 62 62 262
         riina.kai@tvesi.ee