Publicēts: 2017-03-07 15:00:00 CET
Olainfarm
Cita informācija, kas tiek atklāta saskaņā ar Biržas noteikumiem

Olainfarm rīko virtuālo konferenci par 2016. gada finanšu rezultātiem

AS „Olainfarm” aicina visus akcionārus, investorus, masu mediju pārstāvjus un ikvienu interesentu piedalīties uzņēmuma rīkotajā virtuālajā konferencē š.g. 7. martā plkst. 16:00 (pēc Latvijas laika). Lai pievienotos vebināram, lūdzu sekojiet instrukcijām zemāk.

Olaine, 2017-03-07 15:00 CET -- Virtuālo konferenci (vebināru) vadīs un uz dalībnieku jautājumiem atbildēs AS „Olainfarm” valdes loceklis Salvis Lapiņš. Vebināra prezentācija notiks angļu valodā, taču būs iespēja uzdot jautājumus arī latviešu valodā. Konferences laikā viņš informēs, par to, ka 2017.gadam plānotais konsolidētais apgrozījums ir 127 miljoni eiro, bet plānotā konsolidētā peļņa ir 15,5 miljoni eiro, savukārt nekonsolidētā apgrozījuma plāns ir 96 miljoni eiro, bet nekonsolidētās peļņas plāns 12.7 miljoni eiro.  Tāpat, konferences laikā viņš informēs, ka šobrīd uzņēmumā noris diskusijas par turpmāk dividendēs izmaksājamo peļņas apjomu, un pašreiz izskatāmais dividenžu izmaksas līmenis ir ap 40% no peļņas ik gadus.

Konferences laikā apmeklētāji tiks iepazīstināti ar klātpievienoto prezentāciju angļu valodā.

Vebināra ietvaros Salvis Lapiņš runās par aktualitātēm uzņēmumā, kā arī analizēs AS „Olainfarm” 2016. gada 4. ceturkšņa un nerevidētos 2016. gada 12 mēnešu finanšu rezultātus. Pēc prezentācijas uzņēmuma pārstāvis atbildēs uz vebināra apmeklētāju jautājumiem.
 
Ņemot vērā, ka vebināram atvēlētais laiks ir ierobežots, lūdzam Jūsu jautājumus iesūtīt iepriekš līdz 6. martam uz e-pastu: eva.dzerve@nasdaq.com vai uzdot tos portālā naudaslietas.lv.

Kas ir vebinārs?
Vebinārs ir virtuāla konference, kuras laikā uzņēmuma pārstāvis sniedz informāciju par uzņēmumu, tā darbību un attīstības plāniem. Vebinārs nodrošina interaktīvu komunikāciju, sniedzot iespēju klausītājiem uzdot jautājumus un saņemt atbildes no uzņēmuma pārstāvja tiešsaistē.

Kā pievienoties?
Lai sekotu līdzi vebināram, Jums būs nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu un austiņas.
Lai pieteiktos dalībai vebinārā, lūdzam iepriekš reģistrēties, izmantojot saiti:

http://ej.uz/OLF_YE2016.

Pēc reģistrācijas procesa pabeigšanas, uz norādīto e-pastu Jums tiks nosūtīta vebināra saite un instrukcijas. Pirmo reizi pieslēdzoties vebināram, Jums būs nepieciešams lejupielādēt sistēmas programmatūru savā datorā, kas aizņems tikai dažas sekundes. Turpmāk, piedaloties Nasdaq Baltic organizētos vebināros, tas atkārtoti nebūs jādara.

Papildu informācija par vebināru pieejama šeit: http://www.nasdaqbaltic.com/lv/pakalpojumi-3/vebinari-2/

AS „Olainfarm“ ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar 45 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Kompānijas darbības pamatprincips ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei. Šobrīd AS „Olainfarm“ produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 40 pasaules valstīm, tostarp Baltijas valstīm, Krieviju, citām NVS valstīm, Eiropu, Ziemeļameriku, Āzijas valstīm un Austrāliju

 

         Papildu informācija:
         Salvis Lapiņš
         AS „Olainfarm“ valdes loceklis
         mob. tālr. +37126448873
         E-pasts: Salvis.Lapins@Olainfarm.lv


webinarmarch17v2.pdf