Publicēts: 2016-05-30 15:00:00 CEST
Latvijas kugnieciba
Uzņēmuma paziņojums

AS “Latvijas kuģniecība” prezentācija vebināram par AS “Latvijas kuģniecība” koncerna 2016. gada 1. ceturkšņa darbības rezultātiem

AS “Latvijas kuģniecība” prezentācija virtuālajai konferencei š.g. 30. maijā plkst. 16:00 (pēc Latvijas laika). Prezentācijas fails pievienots pielikumā.

Virtuālo konferenci (vebināru) vadīs un uz dalībnieku jautājumiem atbildēs AS “Latvijas kuģniecība” valdes priekšsēdētāja padomnieks Ģirts Apsītis un finanšu direktore Santa Spūle. Vebināra prezentācija notiks angļu valodā, taču būs iespēja uzdot jautājumus arī latviešu valodā.

Vebināra ietvaros uzņēmuma pārstāvji runās par AS “Latvijas kuģniecība” koncerna 2016. gada 1. ceturkšņa darbības rezultātiem.

Pēc prezentācijas uzņēmuma pārstāvji atbildēs uz vebināra apmeklētāju jautājumiem.

 

Kas ir vebinārs?

Vebinārs ir virtuāla konference, kuras laikā uzņēmuma pārstāvis sniedz informāciju par uzņēmumu un tā attīstības plāniem. Vebinārs nodrošina interaktīvu komunikāciju, sniedzot iespēju klausītājiem uzdot jautājumus un saņemt atbildes no uzņēmuma pārstāvja tiešsaistē.

 

Kā pievienoties?

Lai sekotu līdzi vebināram, Jums būs nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu un austiņas.

Lai pieteiktos dalībai vebinārā, lūdzam iepriekš reģistrēties, izmantojot saiti: http://ej.uz/LSC_Q1_2016.

Pēc reģistrācijas procesa pabeigšanas, uz norādīto e-pastu Jums tiks nosūtīta vebināra saite un instrukcijas. Pirmo reizi pieslēdzoties vebināram, Jums būs nepieciešams lejupielādēt sistēmas programmatūru savā datorā, kas aizņems tikai dažas sekundes. Turpmāk, piedaloties Nasdaq Baltic organizētos vebināros, tas atkārtoti nebūs jādara.

Papildu informācija par vebināru pieejama šeit: http://www.nasdaqomxbaltic.com/lv/pakalpojumi-3/vebinari-2/

 

Par AS “Latvijas kuģniecība”

AS “Latvijas kuģniecība” (NASDAQ RIGA: LSC1R) ir starp lielākajiem pasaules kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos un pēc naftas produktu pārvadājumu apjoma atrodas vadošajās pozīcijās starp līdzīgām kompānijām Ziemeļeiropā. Uzņēmumam pieder 16 moderni kuģi, nodrošinot darbu vairāk nekā 1300 profesionāliem un augsti kvalificētiem jūrniekiem no Latvijas, un papildus tehniski pārvalda vēl 7 kuģus, kopumā vadot 23 kuģu lielu floti. LK flotes vidējais vecums ir 8 gadi. Visi kuģi saņēmuši ISM (International Safety Management) sertifikātus.

 

Papildu informācija:

Ketija Strazda, komunikācijas konsultante

AS “Latvijas kuģniecība”

Tālrunis: +371-26200580

E-pasts: Ketija.Strazda@mccannconsulting.lv

www.lk.lv


LK_prezentacija_vebinar_30052016_LV.pdf